MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Co mam zrobic zeby sie to zmieniło???

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Co mam zrobic zeby sie to zmieniło???

Postautor: Angelika12 » 13 listopada 2008, 21:50

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322)

Chciałambym sie zapytac o co w tym chodzi i co moge zrobic zeby mi sie to naprawiło pomózcie bo ja pojęcia nie mam.


Nie można wyświetlić strony XML
Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.


--------------------------------------------------------------------------------

Aplikacja wywołała interfejs, który został skierowany na inny wątek.


To mi sie własnie pokazuje
Angelika12
 

Postautor: KLAPEK » 14 listopada 2008, 22:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Slackware GNU/Linux i686; pl-PL; rv:1.8.1.18) Gecko/20081030 SeaMonkey/1.1.13

Czy komunikat pojawia się w przeglądarce z rodziny Mozilli, czy jak Twój UA wskazuje w Microsoft Internet Explorer?
Jeśli powyższy komunikat dotyczy przeglądarki MSIE, proszę zadać pytanie w odpowiednim centrum pomocy firmy Microsoft.

PS. Tytuł tematu też jest fatalnie skonstruowany i niezgodny z regulaminem (pkt 5) forum oraz utrudniającym zarówno wyszukanie jak i pomoc.
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
SeaMonkey @ GNU/Linux
KLAPEK
Moderator
 
Posty: 2189
Z nami od: 10 czerwca 2002, 15:05
Lokalizacja: ~/seamonkey


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: