MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Błąd strony

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Błąd strony

Postautor: Olex95 » 21 listopada 2008, 13:52

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.18) Gecko/20081029 Firefox/2.0.0.18

Mam takie pytanko .. .Jest taka stronka : www.stardoll.com/pl . Kiedyś wszystko było dobrze,można było ją normalnie otworzyć . .ale teraz nie. Kiedy wpisuję stronę niby wszystko jest dobrze,ale po chwili widzę tylko biała stronę a w pasku na dole jest napis : "Zakończono" . Nie wiem o co chodzi.Wogóle nie mogę tego włączyć.Próbowałam wchodzić na stardoll brytyjski i w kilku innych językach ale nadal jest tak samo.Myślę,że to ma coś wspólnego z wiadomością która czasem pokazuje się mi kiedy otwieram jakieś strony .. szyfrowanie czy coś w tym stylu. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. :wink:
Olex95
 

Postautor: Tomek » 21 listopada 2008, 14:11

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.1b1) Gecko/20081007 Firefox/3.1b1

1. Nie dubluj tematów - nie ułatwi to nikomu odpowiedzi a wprowadza bałagan na forum.
2.
Olex95 pisze:szyfrowanie czy coś w tym stylu.

Tez byśmy mogli tak myśleć, gdybyśmy znali całość tego błędu.
3. Strona u mnie działa normalnie - Oczywiście Standardową Diagnostykę przeprowadziłaś solidnie, dokładnie i do końca?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: