MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Problem z logowaniem na portal brokerski TRIGON

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Problem z logowaniem na portal brokerski TRIGON

Postautor: kuszelas » 14 maja 2011, 09:13

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.17) Gecko/20110420 Firefox/3.6.17

Witam,
Dom Maklerski TRIGON umożliwia swoim klientom zawieranie transakcji giełdowych za pośrednictwem ich portalu doakcji.pl
Logowanie i korzystanie z tego portalu przebiega bez problemu w przeglądarkach IE oraz FF w wersji do 3.6.
Kilka miesięcy temu zainstalowałem FF w wersji 4 i okazało się, że korzystanie z usług tego portalu stało się niemożliwe.
Rozmawiałem z obsługą techniczną tego Domu Maklerskiego.
Odpowiedzieli, że problem jest im znany i pracują nad jego rozwiązaniem. Tymczasowo zalecili powrót do poprzednich wersji FF, to znaczy 3.5 lub 3.6.
Tak zrobiłem i wszystko wróciło do normy.
Niestety, minęło już kilka miesięcy od tego zdarzenia, a ja w dalszym ciągu nie mogę unowocześnić swojej przeglądarki do wersji 4, ponieważ oświadczono mi, że dział techniczny TRIGON w dalszym ciągu pracuje nad rozwiązaniem tego problemu.
Może ktoś z tego forum podpowiedziałby im sposób rozwiązania ? Może daliby coś zarobić za pomysł ?
Namiary na DM TRIGON są takie:
mail: tech@doakcji.pl, bok@doakcji.pl
www: dokcji.pl
Pozdrawiam - mk
kuszelas
 
Posty: 45
Z nami od: 04 kwietnia 2011, 20:12

Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: bialykiel, Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: