MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Brak paska przewijania...

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Brak paska przewijania...

Postautor: Jacek » 01 lipca 2002, 11:07

Przeglądarka: -

Witam!

Czy tylko u mnie jest coś skopane, czy to błąd w mozilli?
Po wejściu na strone: http://www.cmd.com/technicalsupport.cfm nie mam paska przewijania po prawej stronie i nie mogę w żaden sposób zmusić jej do tego paska. Strona nie mieści sie w wysokości okna i dlatego nie jestem w stanie dalej się dostać.

Mozilla 1.0 (wersji 1.1A nie instalowalem, bo instalka dla Windows jest uszkodzona!! - bład w pliku BROWSER.XPI)

Jacek
Jacek
 

Re: Brak paska przewijania...

Postautor: GmbH » 01 lipca 2002, 12:36

Przeglądarka: -

Jacek pisze:Czy tylko u mnie jest coś skopane, czy to błąd w mozilli?
Po wejściu na strone: http://www.cmd.com/technicalsupport.cfm nie mam paska przewijania po prawej stronie i nie mogę w żaden sposób zmusić jej do tego paska. Strona nie mieści sie w wysokości okna i dlatego nie jestem w stanie dalej się dostać.

Zobaczę...

Jacek pisze:Mozilla 1.0 (wersji 1.1A nie instalowalem, bo instalka dla Windows jest uszkodzona!! - bład w pliku BROWSER.XPI)

Pobierz jeszcze raz, zwykle tak jest (1 na 15 przypadków ;) ) gdy pobierasz menedżerem pobierania plików - np. ReGet, FlashGet itd.
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: Brak paska przewijania...

Postautor: Jacek » 01 lipca 2002, 19:07

Przeglądarka: -

GmbH pisze:
Jacek pisze:Mozilla 1.0 (wersji 1.1A nie instalowalem, bo instalka dla Windows jest uszkodzona!! - bład w pliku BROWSER.XPI)

Pobierz jeszcze raz, zwykle tak jest (1 na 15 przypadków ;) ) gdy pobierasz menedżerem pobierania plików - np. ReGet, FlashGet itd.


Pobierałem 3 razy (raz GetRightem, dwa nastepne - przez IE) efekt był ten sam, ale spróbuje jeszcze troche :wink:... Ach to stałe łacze :D

Jacek
Jacek
 


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: