MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

nie odtwarza wideo na onet .pl

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

nie odtwarza wideo na onet .pl

Postautor: mira » 21 maja 2012, 20:29

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:12.0) Gecko/20100101 Firefox/12.0

Witam , może ktoś mi pomorze z tym problemem , a mianowicie Mozilla FF 12 nie odtwarza filmów wideo na stronach Onetu tj np z wiadomości Onet pl i z Onet Vod
przeinstalowałem wszystkie pluginy i rozszerzenia , Flasha , plugin wmp11 , i inne , nic to nie dało , więc przeinstalowałem liska , utworzyłem nowy profil
i nic nadal nie działa . Co do wideo z Onet Vod to lisek twierdzi że nie mam zainstalowanego Silwerlight , i co dziwne ja mam go zainstalowanego a przy próbie reinstalacji twierdzi że nie można zainstalować dodatku ponieważ jest on uszkodzony ???????.
Wie ktoś o co tu chodzi? , dodam że IE8 wszystko odtwarza , a z liskiem stało się to niedawno od ok tygodnia przedtem wszystko działało .
Nie dokonywałam żadnych :? zmian w konfiguracji M FF 12 :oops:
mira
 

Odp: nie odtwarza wideo na onet .pl

Postautor: kornikosky » 25 grudnia 2012, 12:30

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:17.0) Gecko/20100101 Firefox/17.0

Jeśli komuś na systemie Windows 7 x64 nie odtwarza w Firefox vod.onet filmów (silverlight), odtwarza trailery (flash), a strona testowa http://vod.pl/przetestuj.html nie pokazuje żadnych braków, to przyczyną może być plik konfiguracyjny w katalogu "C:\ProgramData\Microsoft\PlayReady" (WIN7 x64). Należy go usunąć a następnie uruchomić InternetExplorer9 w wersji 32bity, i otworzyć stronę http://vod.pl/przetestuj.html uruchamiając film. Ta operacja odtworzy poprawny plik konfiguracyjny i od tego momentu powinno wszystko śmigać także na FIrefox'ie.
kornikosky
 


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: