MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Skrypty z Google - problem z ich ładowaniem

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Skrypty z Google - problem z ich ładowaniem

Postautor: klopsson » 26 sierpnia 2014, 23:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0

Witam,

Właściwie to sam nie wiem, od czego zacząć. Strony zawierające skrypty Google (ajax.googleapis.com itp.) ładują mi się nawet po kilka minut, niezależnie od łącza internetowego - próbowałem na różnych łączach stacjonarnych, po WiFi i po kablu, próbowałem internetu mobilnego, wszędzie to samo. Odinstalowałem przeglądarkę, zainstalowałem jeszcze raz, regularnie uaktualniam i czyszczę przeglądarkę, uaktualniam dodatki i wtyczki.

Ma ktoś pomysł, co jeszcze mogę zrobić?
klopsson
 

Odp: Skrypty z Google - problem z ich ładowaniem

Postautor: Argabister » 28 sierpnia 2014, 08:45

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/36.0.1985.125 Safari/537.36

Ja miałem ostatnio problem z DNS serwer możesz sprawdzić czy pomoże bo mi też nie chciało ładować skryptów na stronach www nieważne jaka przeglądarka zmieniłem na alternatywne DNS i wszystko śmiga każdy skrypt się ładuje dobrze i nie musze odświeżać strony po 3 razy jak poprzednio
Argabister
 
Posty: 1
Z nami od: 28 sierpnia 2014, 08:42

Odp: Skrypty z Google - problem z ich ładowaniem

Postautor: klopsson » 28 sierpnia 2014, 10:51

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0

Z tym, że korzystam z różnych połączeń z Internetem i każde ma swoje własne DNS...

Niemniej jednak - spróbowałem DNS Google i OpenDNS, efekt żaden. Wszędzie, gdzie widzę "Ładowanie ajax.googleapis.com/cokolwiek innego zawierającego google.com", spodziewam się kilkuminutowego ładowania strony, niezależnie od połączenia
klopsson
 


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: