MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Czy jest to możliwe?

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Czy jest to możliwe?

Postautor: wapniak » 27 listopada 2004, 01:42

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.3) Gecko/20040910

Witam. Przymierzam się do Kalendarza, próbuję opublikować swoje wydarzenia na swoim serwerze i coś mi nie wychodzi.
Ale może po kolei:
> Stworzyłem nowy lokalny plik kalendarza oraz jego odpowiednik na serwerze.
> Jeśli dodam na lokalnym zdarzenie, to pojawiają się animowane strzałeczki sugerujące publikowanie, niestety nic takiego nie następuje.
> Jeśli zmieniam to zdarzenie znika ono nawet z ics’a lokalnego.

Czy może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak to skonfigurować (lub może jest to już gdzieś opisane a ja do tego nie dotarłem)? Jakie mają być uprawnienia do katalogu i pliku na serwerze? Jakim protokołem jest to przesyłane (mam zablokowany ftp)?
No i tytułowe pytanie; czy możliwe jest korzystanie z tego samego kalendarza w z kilku komputerów jednocześnie (w domyśle na przemian)?
wapniak

Z nami od: 28 kwietnia 2004, 14:51

Postautor: Gość » 01 grudnia 2004, 09:54

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.3) Gecko/20040910

Poradziem sobie z umieszczeniem bazy na icalx.com, alczy czy ktoś wie jak umieścić coś takiego na własnym serwerze?
Pozdrawiam
Gość

Wróć do Rozszerzenia dla pakietów SeaMonkey i Mozilla Suite