MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

tabbrowser extensions problemy :|

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

tabbrowser extensions problemy :|

Postautor: YaCeQ » 18 lutego 2005, 04:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.7.2) Gecko/20040803

witam,
otóż mam takie pytanie - jak to cholerstwo skonfigurować że jak kliknę sobie zamknij okno to mnie zapyta czy na pewno chcę i ewentualnie nawet zapisze sobie sesję? moje TBE w ogóle ma nieaktywne opcje dotyczace potwierdzania przy zamykaniu okna... na marginesie - moze ma ktos staaare TBE - tak sprzed roku? tamto pamietam mi chodzilo jak ta lala a z tym mam same problemy :(( nie dość ze cholernie trudno skonfigurowac zeby dzialalo jak nalezy to jeszcze nie ma tej sprawnosci i szybkosci co stare TBE :| plis help.. bo juz szalu dostaje z tym ustrojstwem :((( z góry dzieki i pozdrawiam..

PS: a moze jakas alternatywa? chce zeby mi wszystko sie w zakladkach otwieralo... zadnych nowych okienek... jak klikne sobie srodkowym klawiszem to zeby mi otworzyl linka w nowej zakladce a poza tym jesli w kodzie html jest new window (nie pamietam dokladnie) to zeby tez mi sie ladnie w nowej zakaldce otwieral... a i zeby pytal czy na pewno chce zamknac calość jak klikam krzyżyk okna... przywracanie zamknietej sesji tez by bylo bardzo mile widziane... pozdrawiam :))
YaCeQ
 
Posty: 22
Z nami od: 04 lutego 2004, 18:26
Lokalizacja:

Re: tabbrowser extensions problemy :|

Postautor: piotrek84 » 18 lutego 2005, 04:37

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041107 Firefox/1.0

Z TBE są różne problemy i dlatego jako alternatywę zwykle proponuje się Tab Mix. Zobacz też taką sztuczkę.
Zapisywanie sesji: Session Saver, Crash Recovery.
piotrek84
 
Posty: 1785
Z nami od: 11 września 2003, 18:48
Lokalizacja: ze świata marzeń

Postautor: YaCeQ » 18 lutego 2005, 18:58

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.2) Gecko/20040803

hehe :) znalazłem u siebie na dysku wersję z 2 lutego ale 2003 roku i chodzi jak głupie :] więc problem zażegnany :D
YaCeQ
 
Posty: 22
Z nami od: 04 lutego 2004, 18:26
Lokalizacja:


Wróć do Rozszerzenia dla pakietów SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: