MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Colorzilla -> BUG?

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Colorzilla -> BUG?

Postautor: miku » 17 listopada 2005, 16:14

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.8) Gecko/20050511

Cześć, 'zainstalowałem' wczoraj do mojej Mozilli (v1.7.8) rozszerzenie ColorZilla... niby wszystko ładnie pięknie, ale podczas instalacji wystąpił jakiśtam błąd... w efekcie po ponownym uruchomieniu przeglądarki mam coś takiego:

Obrazek

Czy ktoś może wie jak to naprawić? Albo w ogóle usunąć to rozszerzenie z przeglądarki? Chciałbym bardzo, aby nie zakończyło się to reinstalacją Mozilli, bo mam tutaj sporo pozapisywanych haseł, jeśli natomiast do tego dojdzie to niestety moja przygoda z tą przeglądarką się zakończy. :<
miku

Postautor: Adrianer » 18 listopada 2005, 15:56

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.8b4) Gecko/20050910 MultiZilla/1.8.1.0p SeaMonkey/1.0a

czasami pomaga przełączenie języka Mozilli na angielski, restart, przełączenie na polski, restart.

Istnieje Extension Manager 2.0 http://mozmonkey.com/ którym można odinstlowywać rozszerzenia w Mozilli Suite i SeaMonkey - radze nim spróbować usunąć to rozszerzenie.

Jak nie to odinstalować Mozillę i zainstalować ponownie - WSZYSTKIE USTAWIENIA ZOSTANĄ ZAPAMIĘTANE, więc nie utracisz haseł itp.
Adrianer
Moderator

Z nami od: 15 maja 2002, 17:37

Wróć do Rozszerzenia dla pakietów SeaMonkey i Mozilla Suite