MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Rozszerzenia w SeaMonkey?

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Rozszerzenia w SeaMonkey?

Postautor: Livio » 02 marca 2006, 18:46

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.8.0.1) Gecko/20060130 SeaMonkey/1.0

Zainstalowałem ostatnio Seamonkey, bo Firefox i Thunderbird to RAMożerne stwory.
Mam jednak problem - nie widzę tu nigdzie okna rozszerzeń.
Instalacja rozszerzeń na addons.mozilla.org nie działa...
Pobrałem kilka plików XPI (XPInstall), ale nie mam do jakiego okna przeciągnąć.
W pomocy nie ma nic o rozszerzeniach (extensions)...
Livio

Re: Rozszerzenia w SeaMonkey?

Postautor: E2rd » 02 marca 2006, 19:12

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.2) Gecko/20040803

Livio pisze:Zainstalowałem ostatnio Seamonkey, bo Firefox i Thunderbird to RAMożerne stwory.

Hm.... i oczekujesz, że inny program z tego samego kodu źródłowego nie będzie ramożerny? :o

Livio pisze:Pobrałem kilka plików XPI (XPInstall), ale nie mam do jakiego okna przeciągnąć.

Tu masz piękną instrukcję instalowania rozszerzenia Kalendarz - nadaje się do każdego rozszerzenia gdy masz plik xpi na dysku.
Masz pytanie? Tu są odpowiedzi :)
E2rd
Moderator

Z nami od: 26 marca 2002, 23:16

Re: Rozszerzenia w SeaMonkey?

Postautor: Riki » 09 marca 2006, 23:05

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.8.0.1) Gecko/20060130 SeaMonkey/1.0

E2rd pisze:
Livio pisze:Zainstalowałem ostatnio Seamonkey, bo Firefox i Thunderbird to RAMożerne stwory.

Hm.... i oczekujesz, że inny program z tego samego kodu źródłowego nie będzie ramożerny? :o

Livio pisze:Pobrałem kilka plików XPI (XPInstall), ale nie mam do jakiego okna przeciągnąć.

Tu masz piękną instrukcję instalowania rozszerzenia Kalendarz - nadaje się do każdego rozszerzenia gdy masz plik xpi na dysku.

ano jest malo RAMozerny i zdecydowanie szybszy
Riki

Postautor: Adrianer » 12 marca 2006, 02:20

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.8.0.1) Gecko/20060130 MultiZilla/1.8.1.1c SeaMonkey/1.0 Mnenhy/0.7.3.0

istnieje Extension Manager 2.0 dla SeaMonkey ( mozmonkey.com )
Adrianer
Moderator

Z nami od: 15 maja 2002, 17:37

Wróć do Rozszerzenia dla pakietów SeaMonkey i Mozilla Suite