MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Downloader - imho najlepszy (już mam)

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Downloader - imho najlepszy (już mam)

Postautor: infonet » 28 maja 2002, 14:44

Przeglądarka: -

Zauważyłem wiele postów z pytaniem jakiego downloadera użyć. Osobiście proponuję Star Downloadera 1.22, wraz z plug-inem dla Mozilli. Działa znakomicie. Mam jedynie problem z plikami RAR. Mam nadzieję że ktoś znajdzie rozwiązanie. Wiem, wiem, mozna wejść na link i prawym klawiszem myszy wybrać "zapisz odnośnik jako..", choć bardziej preferuję nacisnąć lewy przycisk myszy z naciśniętym shiftem. Nadal jednak nie rozwiązuje to problemu integracji plików RAR z downloaderem.
Próbowałem też bawić się w ustawieniach: Preferencje / Nawigator / Aplikacje / Typy plików. Wprowadziłem tam typ MIME application/x-rar-compressed, z rozszerzeniem RAR, "obsługiwany przez WinRAR" lub "zapisz na dysk". Żadna akcja nie działa. Coś nie tak?

pozdr
Jarek [/url]
infonet

Z nami od: 27 maja 2002, 21:45

Re: Downloader - imho najlepszy (już mam)

Postautor: GmbH » 29 maja 2002, 20:46

Przeglądarka: -

infonet pisze:Zauważyłem wiele postów z pytaniem jakiego downloadera użyć. Osobiście proponuję Star Downloadera 1.22, wraz z plug-inem dla Mozilli. Działa znakomicie. Mam jedynie problem z plikami RAR. Mam nadzieję że ktoś znajdzie rozwiązanie. Wiem, wiem, mozna wejść na link i prawym klawiszem myszy wybrać "zapisz odnośnik jako..", choć bardziej preferuję nacisnąć lewy przycisk myszy z naciśniętym shiftem. Nadal jednak nie rozwiązuje to problemu integracji plików RAR z downloaderem.

Jedyne wyjście to "Zapisz odnośnik jako..." lub "Kopiuj adres odnośnika" a potem siup do Star Downloadera ;)

infonet pisze:Próbowałem też bawić się w ustawieniach: Preferencje / Nawigator / Aplikacje / Typy plików. Wprowadziłem tam typ MIME application/x-rar-compressed, z rozszerzeniem RAR, "obsługiwany przez WinRAR" lub "zapisz na dysk". Żadna akcja nie działa. Coś nie tak?

Ano nie tak... Z serwerem... To, że dodałeś typ application/x-rar-compressed nic nie znaczy jeśli serwer nadal posyła nagłówek txt/html. Jeśli serwer posłałby nagłówek application/x-rar-compressed to wtedy zdefiniowana przez Ciebie akcja byłaby wykonana.
GmbH

Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Wróć do Rozszerzenia dla pakietów SeaMonkey i Mozilla Suite