MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Moje problemy z Flashgotem

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Moje problemy z Flashgotem

Postautor: Zebius » 09 października 2006, 13:54

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.8.0.7) Gecko/20060910 SeaMonkey/1.0.5

Witam, mam 2 problemy z tą wtyczką w najnowszej wersji na SeaMonkey 1.05.

1. Nie chce mi się uruchomić po polsku, mimo że wiem iż jest spolszczona (podglądałem zawartość flashgot.jar)

2. Kiedyś miałem zainstalowany XP na partycji D, zrobiłem backup profilu SeaMonkey programem Moz-Backup, zainstalowałem XP na partycji C, odtworzyłem profil, wszelkie ścieżki dostępu w ustawieniach SeaMonkey i Flashgota pozmieniałem na C:.
Niby wszystko jest OK, ale Flasgot nadal tworzy sobie katalog cache na dysku D zakładając tam folder Documents and Settings\nazwa\dane aplikacji\mozilla itd.
Próbowałem odinstalowywać go na różne sposoby, wywaliłem chrome.rdf, usuwałem wpisy z flasgotem w różnych plikach Mozilli i nic. Nadal gdzieś ma zapisane, żeby tworzyć cache na D. Czy ktoś wie jak to zmienić, bo wyczerpały mi się pomysły?
Zebius

Z nami od: 14 maja 2005, 11:18

Postautor: Zebius » 10 października 2006, 21:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.8.0.7) Gecko/20060910 SeaMonkey/1.0.5

Drugi problem rozwiązałem, okazało się że został jeden odnośnik do dysku D w prefs.js, co prawda nie w sekcji flashgot, ale poprawienie go na C załatwiło sprawę.

Ale nadal nie wiem czemu flashgot i inne multijęzyczne wtyczki, np. AdblockPlus startują po angielsku. :(
Zebius

Z nami od: 14 maja 2005, 11:18

Wróć do Rozszerzenia dla pakietów SeaMonkey i Mozilla Suite