MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Konfiguracja calendar'a

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Postautor: FRitz » 03 sierpnia 2004, 11:54

Przeglądarka: Mozilla/4.78 (Windows 98; U) Opera 7.50 [pl]

Witam.

Uzywam Thnderbirda 0.7.1, zainstalowalem sobie kalendarz i niestety nie chce dzialac, zamiast tego mam na dole wielki, pusty, szary prostokat, ktory mi nie za bardzo pasuje. Nie jest widoczny w rozszerzeniach jak i w menu. Wszystko wskazuje na to, ze nie dziala z ta wersja.
Poradzcie mi, co moge zrobic, aby uruchomic kalendarz, a jesli sie nie da to jak pozbyc sie tego prostokata?

Pozdr.
FRitz
FRitz

Postautor: piecu » 04 sierpnia 2004, 15:45

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040626 Firefox/0.9.1

FRitz pisze:Uzywam Thnderbirda 0.7.1, zainstalowalem sobie kalendarz i niestety nie chce dzialac

Skąd go ściągnąłeś?

FRitz pisze:Nie jest widoczny w rozszerzeniach

Bo on się tam nie dodaje.

FRitz pisze:jak i w menu.

A to już dziwne...

FRitz pisze:Wszystko wskazuje na to, ze nie dziala z ta wersja.

A którą wersję instalowałeś?

FRitz pisze:Poradzcie mi, co moge zrobic, aby uruchomic kalendarz, a jesli sie nie da to jak pozbyc sie tego prostokata?

Tutaj masz najnowsze polskie wydania Kalendarza z podziałem na systemy i wersje oprogramowania.

Natomiast jeżeli chcesz odintalować Kalendarz, to musisz zrobić tak (ze strony FAQ Kalendarza):
Uninstalling through the user-interface is not yet possible. But you can delete certain files to accomplish that task:
Delete <appdir>/chrome/calendar.jar
Delete <appdir>/chrome/chrome.rdf
Delete <appdir>/components/xpical.dll (on windows)
Delete <appdir>/components/libxpical.so (on linux)
Delete <appdir>/components/calendar.xpt
Bartosz Piec
piecu
Moderator

Z nami od: 17 kwietnia 2003, 15:45

Poprzednia

Wróć do Rozszerzenia dla pakietów SeaMonkey i Mozilla Suite