MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Prośba o poprawki do kalendarza

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

Prośba o poprawki do kalendarza

Postautor: piecu » 14 lipca 2004, 10:43

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040626 Firefox/0.9.1

Witam.
Tym razem ja po prośbie :)
Na mozilla.org leży Kalendarz z niedokończonym (i pewnie bez poprawek) tłumaczeniem polskim. W tej chwili tłumaczenie już dokończyłem, jest dostępna każda wersja i jutro powinny pojawić się na Wiki. Szukam kogoś, kto zajął by się testowaniem tego, informaowanie o błędach, niedokładnościach itp. Piszczie do mnie albo tu na forum.
Planuję również zlokalizowanie Sunbirda, ale to jak znajdę trochę więcej czasu (może w tym tygodniu się uda). Wtedy mielibyśmy jeden produkt więcej :D (o ile oczywiście ktoś nie powie, że robię coś bez zgody Timu...)
Bartosz Piec
piecu
Moderator
 
Posty: 809
Z nami od: 17 kwietnia 2003, 15:45
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: piecu » 16 lipca 2004, 12:44

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040626 Firefox/0.9.1

Właśnie pojawił się kalendarz do ściągnęcia na Wiki - http://mozillapl.org/projekty/Dodatki/Kalendarz/Test
Na razie są tylko wersje dla Windows. Bardzo proszę o przetestowanie i jakieś propozycje poprawek.
Bartosz Piec
piecu
Moderator
 
Posty: 809
Z nami od: 17 kwietnia 2003, 15:45
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Rozszerzenia dla pakietów SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: