MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

ExtendedStatusbar PL

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

ExtendedStatusbar PL

Postautor: siegiel » 13 listopada 2004, 23:02

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.3) Gecko/20041101 Firefox/1.0RC2

przy ladowaniu tylko obrazka informacja o pobraniu zawyzana jest okolo 1024razy i zamiast wartosc w KB podawana jest w MB mam zainstalowana tylko polska wersje nie wiem jak jest w oryginale
siegiel

Z nami od: 05 lutego 2003, 11:58

Postautor: Gość » 13 listopada 2004, 23:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041107 Firefox/1.0

to rozszerzenie jest "zabadzone". na mozillazine jest dyskusja. autor niby wie o bledach, ale na razie nie poprawil. blad, o ktorym wspominasz to tylko jeden z kilku. drugim wazniejszym jest ten, ze czasem po przejsciu na dany tab nie jest odswiezany adres w pasku adresowym czyli np. jak wyszukujesz cos przez google i otworzysz jeden z wynikow w nowym panelu to adres bedzie odwolywal sie do wyniku w google. teraz majac na pokladzie 1.0 Final zauwazylem, ze w ogole cos sie "skaszanilo", bo predkosc pobierania jest wyswietalana w formacie 0:000 KB/s. wczesniej tego nie bylo. dziwne.
Gość

Postautor: Paweł » 13 listopada 2004, 23:24

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

U mnie też tak pokazuje(czasmi wogóle nie pokazuje że pobiera), i często mi ten dodatek blokuje przycisk wstecz i powoduje zniknięcie adresów z paska albo na wszystkich tabach pokazuje ten sam adres, więc sobie go odpuściłem. W wersji orginalnej też powoduje takie problemy bo ludzie sie skarżą http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?t=149636
Paweł

Z nami od: 03 marca 2004, 19:54

Wróć do Rozszerzenia dla pakietów SeaMonkey i Mozilla Suite