MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Jak odinstalować facemoods

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Firefox

Moderator: Pomocy?!

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Doma20061994 » 01 maja 2011, 16:51

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0; GTB7.0; .NET CLR 2.0.50727)

hey;) ja mam najszybszy sposob;)
klikacie pasek start- potem : okresl dostep do programow i ich ustawienia domyslne- potem dodaj lub usun programy i szukacie facemoodsa i robicie usun i po problemie;)
Doma20061994
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: saksaul » 08 maja 2011, 06:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1

Przeglądarka Firefox
1. Narzędzia - Dodatki - Rozszerzenia = usuń wszystko co ma w nazwie facemoods,
2. Narzędzia - Dodatki - Wtyczki = usuń wszystko co ma w nazwie facemoods,
saksaul
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Saszka » 15 maja 2011, 14:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1

Oprócz myku z config, proponuję jeszcze dodatkowo wejść w Panel Sterowania -> Dodaj i usuń programy -> odinstalować Facemoods
Tu jest więcej info http://deletemalware.blogspot.com/2011/ ... guide.html
Saszka
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Gość » 31 maja 2011, 21:37

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1

Tak. Mi pomogles - dzięki
Gość
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: asd » 26 czerwca 2011, 20:27

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:5.0) Gecko/20100101 Firefox/5.0

Żadne z podanych rozwiązań u mnie nie działa.
Usunąłem DODATEK, jednak wyszukiwarka zostaje. Nic nie daje modyfikacja lub restart keyword.URL
POMOCY
asd
 
Posty: 2
Z nami od: 26 czerwca 2011, 20:23

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Grzegorz » 27 czerwca 2011, 07:28

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2.18) Gecko/20110614 Firefox/3.6.18

A jak wygląda sprawa na nowym profilu Firefoksa?
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: asd » 27 czerwca 2011, 11:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:5.0) Gecko/20100101 Firefox/5.0

Dobra usunęło się, choć nie wiem jak. Włączam dziś kompa i facemoods ani widu ani słychu ;)
asd
 
Posty: 2
Z nami od: 26 czerwca 2011, 20:23

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: gosc1987 » 17 lipca 2011, 14:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:5.0) Gecko/20100101 Firefox/5.0

Aby usunac facemood search z wyszukiwarkek nalezy wejsc do C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\searchplugins\fcmdSrch.xml i usunac ta wtyczke. U mnie zadzialalo Win 7 firefox 5
gosc1987
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: gkt » 29 lipca 2011, 13:24

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0.1) Gecko/20100101 Firefox/4.0.1

Też mam ten problem od paru miesięcy, włazi facemood i bruździ. Nie wiem, dlaczego tego pirata nie mozna "odgórnie" wyprosic z sieci?
Ale co do wyłączenia, to spróbowałem zrobić to, co sugeruje D - i niestety, bez rezultatu. W Mozilli, w Eksplorerze jeszcze nie próbowałem. Może coś źle zrobiłem? - w okienko po modyfikuje wpisałem ten podany wyżej adres - google itd. Proszę o porady, jestem w tych bebechach kompa zielony, wolałbym od tego jak najdalej...
Kiedyś znajdowałem funkcję : Ustaw jako stronę startowa - wpisałem : about blank - i miałem spokój. A teraz w ogóle takiej możliwości nie znajduję...

gkt
gkt
 
Posty: 5
Z nami od: 07 listopada 2010, 18:21

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Tomek » 29 lipca 2011, 15:46

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:7.0a2) Gecko/20110727 Firefox/7.0a2

gkt pisze:Nie wiem, dlaczego tego pirata nie mozna "odgórnie" wyprosic z sieci?

A po co go instalujecie? Mi się jakoś nigdy nie zainstalował, choć próbował...
gkt pisze:to spróbowałem zrobić to, co sugeruje D - i niestety, bez rezultatu

To wykonaj pozostałe porady które już tutaj padły.
gkt pisze:Kiedyś znajdowałem funkcję : Ustaw jako stronę startowa - wpisałem : about blank - i miałem spokój. A teraz w ogóle takiej możliwości nie znajduję...

Jest dokładnie tam gdzie zawsze - od wersji 1.0 Fx. - Narzędzia (Firefox) - Opcje - ogólne
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: naimad77 » 07 października 2011, 11:16

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1

powinien byc poradnik jak zainstalowac facemood.
podczas instalacji odznaczasz wszystkie ptaszki!!!!!!!!!!!!po ponownym uruchomieniu FF kolo toolbaru naciskasz prawy guzik myszki i odznaczasz fcmd toolbar i po problemie
naimad77
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: GROWI » 12 października 2011, 21:01

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1

Pobierz i zainstaluj SpyBota - sam znajdzie i USUNIE to badziewie ! :D
GROWI
 

Jak zmienić stronę startową nowej karty?

Postautor: syrach16 » 31 października 2011, 10:49

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.23) Gecko/20110920 Firefox/3.6.23 ( .NET CLR 3.5.30729)

Witam, mam pytanie:
Jak zmienić stronę startową nowej karty?
ta, która się otwiera obecnie (http://start.facemoods.com/?a=iron&f=2) jest dla mnie okropnie denerwująca.
nie dosyć, że licha wyszukiwarka to jeszcze jakieś okienka o wygraniu Ipada itp.
Czy ktoś mógłby pomóc mi to zmienić?
Proszę.
syrach16
 
Posty: 1
Z nami od: 31 października 2011, 10:31

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Grzegorz » 01 listopada 2011, 19:45

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:9.0a2) Gecko/20111031 Firefox/9.0a2

Najpierw pozbądź się facemoods (z komputera, później z profilu Firefoksa - wszystko masz już opisane na forum). Następnie zresetuj w about:config wartość kluczy z facemoods i tab w nazwie.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: bartek21q » 20 listopada 2011, 13:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1

dzięki ludzie...pozbyłem się tego g*wna...pozdr.
bartek21q
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: baś » 11 maja 2012, 12:22

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:12.0) Gecko/20100101 Firefox/12.0

Dzięki maxq, bardzo mi pomogłeś!! :D
baś
 

Odp: Jak odinstalować facemoods

Postautor: Gość » 04 lipca 2012, 22:13

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:12.0) Gecko/20100101 Firefox/12.0

Hej! Dzięki wam pozbyłam się tego cholernego facemoodsa! Natomiast dalej mam problem ze stroną startową.. mimo wpisania w opcjach w miejsce strona startowa: google.pl, i tak otwiera mi sie pusta karta.. Pomocy :)
Gość
 

Poprzednia

Wróć do Rozszerzenia dla Firefoksa

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: