MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Brief - czytnik kanałów RSS, dobre bo polskie! :)

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Firefox

Moderator: Pomocy?!

Brief - czytnik kanałów RSS, dobre bo polskie! :)

Postautor: Ancestor » 08 lutego 2007, 14:46

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

Istnieje wiele rozszerzeń do RSS, ale w każdym mi czegoś brakowało - stąd postanowiłem zrobić własne ;). Różni się ono w sposobie przedstawienia wiadomości od dotychczasowych rozszerzeń i jestem ciekawy, czy moja koncepcja przypadnie Wam do gustu.

Brief umożliwia przeglądanie kanałów RSS w łatwy i intuicyjny sposób. Jest funkcjonalny i prosty w użyciu. Kanały są wyświetlane na interaktywnej stronie - za pomocą pojedynczego kliknięcia można dodać zakładkę lub etykietę do wiadomości.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


W Briefie można łatwo dodawać zakładki i etykiety do interesujących wiadomości; przeglądać kanały na kilka wygodnych sposobów - wyświetlając wszystkie wiadomości albo tylko nieprzeczytane, pojedynczy kanał albo cały folder, całą treść albo nagłówki; szybko znajdować wiadomości korzystając z pola wyszukiwania. Użytkownik może korzystać z powiadamiania o nowych wiadomościach oraz wyświetlania ich liczby na pasku stanu; dostosować do własnych upodobań wygląd kanałów; używać skrótów klawiaturowych do szybszego przeglądania i przede wszystkim, może to wszystko robić łatwo i intuicyjnie.

Aktualizacja 16.06.2008 - wydana wersja 1.2

Zainstaluj Briefa z: addons.mozilla.org | strony domowej

Wszystkie opinie, pomysły oraz krytyka bardzo mile widziane!

Pozdrawiam,
Ancestor
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2008, 01:47 przez Ancestor, łącznie zmieniany 12 razy
Ancestor
Moderator
 
Posty: 1799
Z nami od: 11 czerwca 2005, 20:25
Lokalizacja: Sopot

Postautor: Tomek » 08 lutego 2007, 15:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.9a2pre) Gecko/20070202 Minefield/3.0a2pre

1. pomysł przedni - coś jakby połączenie liferea z sage...
2. pod Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.9a2pre) Gecko/20070202 Minefield/3.0a2pre - Build ID: 2007020204 działa dobrze...
3. gryzie się troszkę z rozszerzeniem Fission
- po otwarciu Brief w pasku adresu cały czas pokazuje mi pasek postępu (na wszystkich kartach) - może to wina Minefielda... przy wyłączonym Fission nie ma porblemu
4. co mi się podoba:
- w przeciwieństwie do sage - odświeża kilka kanałów na raz - sage mi czasem się wieszał na jednym i koniec...
- tempo działania... rewelka - sage czasem się zamulał
- gwiazdkowanie
- oznacz jako przeczytane
- nieprzeczytane - w jednym miejscu - rewela!!!!!!!
- ikonka w pasku stanu
5. czego mi brakuje:
- zmiany wyglądu - no niestety ten niebieski mi nie pasuje... wolałbym sam sobie stworzyć css... czyli brak opcji importu własnych styli css
6. no i ciekawe jak to pod linuksem się sprawuje...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Postautor: Ancestor » 08 lutego 2007, 15:32

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

tomasiek pisze:Fission
- po otwarciu Brief w pasku adresu cały czas pokazuje mi pasek postępu (na wszystkich kartach) - może to wina Minefielda... przy wyłączonym Fission nie ma porblemu

Sprawdzę, o co chodzi.
5. czego mi brakuje:
- zmiany wyglądu - no niestety ten niebieski mi nie pasuje... wolałbym sam sobie stworzyć css... czyli brak opcji importu własnych styli css

Ależ jest. :) Karta Display w opcjach.
6. no i ciekawe jak to pod linuksem się sprawuje...

Nie testowałem, ale nie powinno być większych problemów.

Dzięki za komentarz!
Ancestor
Moderator
 
Posty: 1799
Z nami od: 11 czerwca 2005, 20:25
Lokalizacja: Sopot

Postautor: carlos » 08 lutego 2007, 15:55

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; FreeBSD i386; en-US; rv:1.8.1.1) Gecko/20070119 Firefox/2.0.0.1

Ancestor, Twoje rozszerzenie skusiło mnie żeby zobaczyć w końcu co to ten rss. Z drugiej strony nie bijcie bo coś mi nie idzie :)

1. utworzyłem nowy folder 'RSS' ('new folder' w 'Bookmarks Manager')
2. na stronach [1] i [2] przy zaznaczonym <using Live Bookmarks> dałem 'Subscribe now'
3. w okienku gdzie je dodać podałem katalog RSS
4. Brief jest ustawiony na katalog RSS

Mam tak:
1. w bookmarkach w podkatalogu RSS są katalogi 7thguard.net i Slashdot a w nich nagłówki artykułów
2. w Brief'ie wygląda to tak:
Obrazek

Coś nie tak robię?

[1] http://rss.7thguard.net/7thguard.xml
[2] http://rss.slashdot.org/Slashdot/slashdot
Karol Kwiatkowski
C.A.R.L.O.S.: Cybernetic Android Responsible for Logical Observation and Sabotage
carlos
 
Posty: 288
Z nami od: 24 listopada 2004, 04:29
Lokalizacja: LV-426

Postautor: cyke » 08 lutego 2007, 16:02

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

Hmm, w kwestiach pisania jakichkolwiek programów/programików jestem kompletnym laikiem, jednak mam jedno pytanie:
- czy dałoby się zamienić "7 luty 2007" na "7 lutego 2007"?
Jak to się mówi: mała rzecz a drażni. :wink:

Poza tym rozszerzenie rewelka! :D
---------------------------
--= Keep on rockin' =--
---------------------------
cyke
 
Posty: 55
Z nami od: 30 marca 2004, 19:37
Lokalizacja: z Mazurskich lasów

Postautor: Ancestor » 08 lutego 2007, 16:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

carlos pisze:1. utworzyłem nowy folder 'RSS' ('new folder' w 'Bookmarks Manager')
2. na stronach [1] i [2] przy zaznaczonym <using Live Bookmarks> dałem 'Subscribe now'
3. w okienku gdzie je dodać podałem katalog RSS
4. Brief jest ustawiony na katalog RSS

Mam tak:
1. w bookmarkach w podkatalogu RSS są katalogi 7thguard.net i Slashdot a w nich nagłówki artykułów
2. w Brief'ie wygląda to tak:
Obrazek

Coś nie tak robię?

Na pierwszy rzut oka wszystko robisz prawidłowo. Czy tak jest wszędzie, czy tylko na 7thguard.net? Nie testowałem niestety pod Linuksem, więc może to tutaj leży problem.

cyke pisze:Hmm, w kwestiach pisania jakichkolwiek programów/programików jestem kompletnym laikiem, jednak mam jedno pytanie:
- czy dałoby się zamienić "7 luty 2007" na "7 lutego 2007"?
Jak to się mówi: mała rzecz a drażni. :wink:

Mnie też, ale tekst jest brany z systemu i nie mogę nic na to poradzić. :(
Poza tym rozszerzenie rewelka! :D

Cieszę się!
Ancestor
Moderator
 
Posty: 1799
Z nami od: 11 czerwca 2005, 20:25
Lokalizacja: Sopot

Postautor: Tomek » 08 lutego 2007, 16:11

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8.1.1) Gecko/20061208 Firefox/2.0.0.1

no i jestem pod linuksem. Więc wszystko działa ładnie i sprawnie - nie widzę błędu z Fission (więc chyba była to wina Minefield'a) - oba rozszerzenia działają prawidłowo.
Kajam się co do swojej ślepoty i karty Display... biorę się za modyfikację stylu :)
No i pod linuksem.... rewelka!
(pozostaje dylemat - korzystać z liferea czy nie...)

//edit
a jednak coś zauważyłem - podczas zabawy rozszerzaniem i zmniejszaniem sidebara - Search all feeds nachodzi na ikonki - lewy róg
Obrazek
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Postautor: carlos » 08 lutego 2007, 16:35

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; FreeBSD i386; en-US; rv:1.8.1.1) Gecko/20070119 Firefox/2.0.0.1

Kurcze, czyli tylko u mnie nie działa :)
Ancestor pisze:Na pierwszy rzut oka wszystko robisz prawidłowo. Czy tak jest wszędzie, czy tylko na 7thguard.net? Nie testowałem niestety pod Linuksem, więc może to tutaj leży problem.

Wszędzie. Przed chwilą spróbowałem z BBC, tak samo - przeglądarka łączy się z RSS, ściąga artykuły, te pojawiają się w 'bookmarks'. W Brief widać 'Unread', pogrubione nazwy serwerów, ilości nieprzeczytanych, itp. tylko po prawej nie ma treści. Co jeszcze zauważyłem - po ustawieniu myszki na takiej "pustej" przestrzeni pojawia się 'tooltip' z tytułem artykułu, czyli cos tam gdzieś jest :) Artykuły są w innej kolejności niż w bookmarkach, o ile to gra rolę.

Jeśli ktoś miałby taki efekt dajcie znać - wolałbym, żeby nie było to coś specyficznego dla tego systemu.

edit: sorry, za mało kawy chyba... na czystym profilu poszło, postaram się znaleźć w czym tkwi problem.
Karol Kwiatkowski
C.A.R.L.O.S.: Cybernetic Android Responsible for Logical Observation and Sabotage
carlos
 
Posty: 288
Z nami od: 24 listopada 2004, 04:29
Lokalizacja: LV-426

Postautor: carlos » 08 lutego 2007, 19:41

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; FreeBSD i386; en-US; rv:1.8.1.1) Gecko/20070119 Firefox/2.0.0.1

OK, problem pojawia się z włączonym NoScript, może to ktoś potwierdzić / zaprzeczyć?
Konfiguracja w sumie standardowa: JS jest domyślnie zablokowany, ale 'chrome:' jest na liście dopuszczonych 'stron'.
Karol Kwiatkowski
C.A.R.L.O.S.: Cybernetic Android Responsible for Logical Observation and Sabotage
carlos
 
Posty: 288
Z nami od: 24 listopada 2004, 04:29
Lokalizacja: LV-426

Postautor: Ancestor » 08 lutego 2007, 19:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

carlos pisze:OK, problem pojawia się z włączonym NoScript, może to ktoś potwierdzić / zaprzeczyć?
Konfiguracja w sumie standardowa: JS jest domyślnie zablokowany, ale 'chrome:' jest na liście dopuszczonych 'stron'.

Zawartość kanału nie jest wyświetlana w chrome:// ze względów bezpieczeństwa. Wygląda na to, że jedynym wyjściem jest dodanie file:// do listy uprawnionych. Dzięki za informację.
Ancestor
Moderator
 
Posty: 1799
Z nami od: 11 czerwca 2005, 20:25
Lokalizacja: Sopot

Postautor: carlos » 09 lutego 2007, 11:34

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; FreeBSD i386; en-US; rv:1.8.1.1) Gecko/20070119 Firefox/2.0.0.1

Ancestor pisze:Zawartość kanału nie jest wyświetlana w chrome:// ze względów bezpieczeństwa. Wygląda na to, że jedynym wyjściem jest dodanie file:// do listy uprawnionych.

Tego mi brakowało. Teraz działa, dzięki.

Komentarze, jak było zamówione ;) :

1. O ile rozumiem ideę RSS, z serwera pobierane są nagłówki jedynie najnowszych artykułów. Brief te starsze usuwa z bazy czy będzie przechowywał? Jeśli przechowuje, przydałaby się jakaś opcja czyszczenia - "usuń starsze niż" czy chociażby "usuń wszystkie".

2. Linki do artykułów - nie wiem czemu (znów tylko u mnie?) ale nie mam 'open Link in new tab' w menu otwieranym prawym przyciskiem, lewy z kolei otwiera w tej samej zakładce. Pozostaje lewy+ctrl. Tak ma być?

3. Jeśli Brief jest otwarty w innym oknie kliknięcie powoduje przejście to Brief'a - super! Mam jednak nieodparte wrażenie, że ikonka, która otwiera Brief'a powinna też go zamykać (jeśli jest w aktywnej zakładce)

4. Kosmetyka - jako, że używam małych ikon w Firefoksie, domyślne z Briefa są trochę "wielgachne" przy nich...

Rozszerzenie jak dla mnie bomba. Dzięki!

Pozdrawiam.
Karol Kwiatkowski
C.A.R.L.O.S.: Cybernetic Android Responsible for Logical Observation and Sabotage
carlos
 
Posty: 288
Z nami od: 24 listopada 2004, 04:29
Lokalizacja: LV-426

Postautor: Internauta1024A » 09 lutego 2007, 13:34

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; pl-PL; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

Rozszerzenie jest bardzo fajne .
Połączenia w rozszerzeniu są bardzo konfigurowalne ale czy jest jakaś możliwość wyłączenia samoczynnej aktualizacji kanałów rss w zakładkach przez Firefoksa.Jeśli jest czy mógłbyś dodać możliwość wyłączenia w opcjach Briefa .
Oprócz listy Unread przydałaby się lista przeczytanych wiadomości Rss.
I u mnie nie wyświetla się zaokrąglenie z lewej strony przycisku MarkAsRead.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
Internauta1024A
 
Posty: 400
Z nami od: 14 sierpnia 2006, 13:00

Postautor: JBG » 09 lutego 2007, 14:27

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

Rozszerzenie jest rzeczywiście przyjemne, ale skoro to wersja beta, to mam parę uwag:

- Brief mógłby się domyślnie otwierać w nowej karcie, bo teraz czyni to w aktywnej;
- w tej chwili ikona Briefa jest na pasku stanu, zatem czy można byłoby przemieszczać ją na inne paski jeśli nie stosuje się paska stanu.
Szaleniec nie jest człowiekiem, który utracił rozsądek. Szaleniec utracił wszystko, poza rozsądkiem.
JBG
 
Posty: 142
Z nami od: 17 marca 2005, 12:57
Lokalizacja: Dobre Miasto

Postautor: Ancestor » 09 lutego 2007, 16:14

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

carlos pisze:1. O ile rozumiem ideę RSS, z serwera pobierane są nagłówki jedynie najnowszych artykułów. Brief te starsze usuwa z bazy czy będzie przechowywał? Jeśli przechowuje, przydałaby się jakaś opcja czyszczenia - "usuń starsze niż" czy chociażby "usuń wszystkie".

Ideą RSS jest bezpośrednie dostarczanie aktualności do użytkownika. Pobierane są tylko najnowsze artykuły, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby je zachowywać na dłużej. :) Pod takim kątem właśnie tworzyłem to rozszerzenie. Starsze artykuły w niczym nie przeszkadzają, a można do nich później wracać, przeszukiwać, oznaczać interesujące gwiazdkami itd.

Jednak planuję opcję w rodzaju "Usuń wiadomości starsze niż ..." lub "Zachowuj ostatnie ... wiadomości".
2. Linki do artykułów - nie wiem czemu (znów tylko u mnie?) ale nie mam 'open Link in new tab' w menu otwieranym prawym przyciskiem, lewy z kolei otwiera w tej samej zakładce. Pozostaje lewy+ctrl. Tak ma być?

Nie jest to celowe ograniczenie, ale to oczekiwane zachowanie. Zauważ, że nie pojawiają się również np. opcje specyficzne dla obrazków, kiedy klikniesz na obrazek. Po prostu menu kontekstowe odnosi się do całego DIVa zawierającego artykuł. Jest to efekt zastosowania XBL.
3. Jeśli Brief jest otwarty w innym oknie kliknięcie powoduje przejście to Brief'a - super! Mam jednak nieodparte wrażenie, że ikonka, która otwiera Brief'a powinna też go zamykać (jeśli jest w aktywnej zakładce)

Innymi słowy powinna być "wciśnięta", kiedy Brief jest wyświetlany w obecnej karcie? Świetny pomysł!
4. Kosmetyka - jako, że używam małych ikon w Firefoksie, domyślne z Briefa są trochę "wielgachne" przy nich...

Postaram się to poprawić.
Internauta1024A pisze:Rozszerzenie jest bardzo fajne .
Połączenia w rozszerzeniu są bardzo konfigurowalne ale czy jest jakaś możliwość wyłączenia samoczynnej aktualizacji kanałów rss w zakładkach przez Firefoksa.Jeśli jest czy mógłbyś dodać możliwość wyłączenia w opcjach Briefa .

Jedyna opcja, jaką mogę znaleźć, to interwał odświeżania. Można by co najwyżej ustawić go na bardzo dużą liczbę. :)
Oprócz listy Unread przydałaby się lista przeczytanych wiadomości Rss.

Nie wydaje mi się ona szczególnie użyteczna... możesz opisać, w jakich konkretnie sytuacjach i zastosowaniach uważasz ją za przydatną?
I u mnie nie wyświetla się zaokrąglenie z lewej strony przycisku MarkAsRead.

Nie wiem, co masz na myśli, możesz pokazać zrzut ekranu?
JBG pisze:Rozszerzenie jest rzeczywiście przyjemne, ale skoro to wersja beta, to mam parę uwag:

- Brief mógłby się domyślnie otwierać w nowej karcie, bo teraz czyni to w aktywnej;

Byłoby to niespójne z interfejsem Firefoksa. Obecnie, aby otworzyć w nowej karcie, wystarczy kliknąć środkowym przyciskiem myszki. Gdyby lewy otwierał w nowej karcie, to z kolei pozbawiłoby to możliwości otwierania w obecnej. Chyba, że wtedy z kolei środkowy otwierałby w obecnej, ale to by było już zupełnie mylące i niespójne.
- w tej chwili ikona Briefa jest na pasku stanu, zatem czy można byłoby przemieszczać ją na inne paski jeśli nie stosuje się paska stanu.

Wiesz, że oprócz ikonki na Pasku stanu, jest też główny przycisk, który można sobie przeciągnąć w dowolne miejsce, prawda? Jeśli zaś chodzi Tobie o licznik, to jego integracja z głównym przyciskiem w momencie gdy nie jest wyświetlana ikona na Pasku stanu, to IMHO zbyt dużo zachodu i komplikacji, jak na zaspokojenie takiej niestandardowej, niszowej potrzeby.

Dziękuje za wszystkie uwagi i pochwały. :)
Ancestor
Moderator
 
Posty: 1799
Z nami od: 11 czerwca 2005, 20:25
Lokalizacja: Sopot

Postautor: Joanna__ » 09 lutego 2007, 16:26

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

- Brief mógłby się domyślnie otwierać w nowej karcie, bo teraz czyni to w aktywnej;

Byłoby to niespójne z interfejsem Firefoksa. Obecnie, aby otworzyć w nowej karcie, wystarczy kliknąć środkowym przyciskiem myszki. Gdyby lewy otwierał w nowej karcie, to z kolei pozbawiłoby to możliwości otwierania w obecnej. Chyba, że wtedy z kolei środkowy otwierałby w obecnej, ale to by było już zupełnie mylące i niespójne.


Może mylące i niespójne, ale chciałam dołączyć się do tej prośby (może w postaci ustawienia w opcjach, czy woli się otwierać wiadomości w nowej czy aktywnej karcie). Środkowy klawisz jest wygodny pod warunkiem, że się o ma :), a niestety standardowy laptop go nie ma.
Joanna__
 

Postautor: JBG » 09 lutego 2007, 16:48

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

Ancestor pisze:
JBG pisze:Rozszerzenie jest rzeczywiście przyjemne, ale skoro to wersja beta, to mam parę uwag:
- Brief mógłby się domyślnie otwierać w nowej karcie, bo teraz czyni to w aktywnej;

Byłoby to niespójne z interfejsem Firefoksa. Obecnie, aby otworzyć w nowej karcie, wystarczy kliknąć środkowym przyciskiem myszki. Gdyby lewy otwierał w nowej karcie, to z kolei pozbawiłoby to możliwości otwierania w obecnej. Chyba, że wtedy z kolei środkowy otwierałby w obecnej, ale to by było już zupełnie mylące i niespójne.


A może przynajmniej, tak jak napisała Joanna__, utworzyć opcje z możliwością wyboru nowej lub aktywnej karty?


Ancestor pisze:
JBG pisze:- w tej chwili ikona Briefa jest na pasku stanu, zatem czy można byłoby przemieszczać ją na inne paski jeśli nie stosuje się paska stanu.

Wiesz, że oprócz ikonki na Pasku stanu, jest też główny przycisk, który można sobie przeciągnąć w dowolne miejsce, prawda? Jeśli zaś chodzi Tobie o licznik, to jego integracja z głównym przyciskiem w momencie gdy nie jest wyświetlana ikona na Pasku stanu, to IMHO zbyt dużo zachodu i komplikacji, jak na zaspokojenie takiej niestandardowej, niszowej potrzeby.


Tak wiem, że istnieje główny przycisk, który umieściłem na górnym pasku, ale miałem nadzieję, że da się przenieść licznik z paska stanu. Jednak "niszowość" wymaga wyrzeczeń :wink:

Dziękuję Ancestor za odpowiedź.
Szaleniec nie jest człowiekiem, który utracił rozsądek. Szaleniec utracił wszystko, poza rozsądkiem.
JBG
 
Posty: 142
Z nami od: 17 marca 2005, 12:57
Lokalizacja: Dobre Miasto

Postautor: teo » 09 lutego 2007, 23:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.2pre) Gecko/20070201 BonEcho/2.0.0.2pre

A dlaczego nie jest po polsku?? Co???
Przecież nie będę tego tłumaczył :)
Obrazek
teo
Moderator
 
Posty: 2409
Z nami od: 16 czerwca 2004, 09:15

Postautor: Internauta1024A » 09 lutego 2007, 23:56

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; pl-PL; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

Oprócz listy Unread przydałaby się lista przeczytanych wiadomości Rss.[/quote]
Nie wydaje mi się ona szczególnie użyteczna... możesz opisać, w jakich konkretnie sytuacjach i zastosowaniach uważasz ją za przydatną?
[quote]
Jak ktoś otwiera strony interesujących artykułów z czytnika rss i chce powrócić do danych artykułów(interesujących przeczytanych). - aby zobaczyć np nowe komentarze.
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2007, 09:29 przez Internauta1024A, łącznie zmieniany 1 raz
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
Internauta1024A
 
Posty: 400
Z nami od: 14 sierpnia 2006, 13:00

Postautor: teo » 10 lutego 2007, 02:33

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.2pre) Gecko/20070201 BonEcho/2.0.0.2pre

No to poproszę polską wersję ze zmianą Times New Roman na coś innego i zamieszczam w PBR Dlaczego wstawiłeś tą denną czcionkę" Z miejsca ją wywaliłem.
Obrazek
teo
Moderator
 
Posty: 2409
Z nami od: 16 czerwca 2004, 09:15

Postautor: Internauta1024A » 10 lutego 2007, 09:28

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; pl-PL; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

I u mnie nie wyświetla się zaokrąglenie z lewej strony przycisku Mark As Read
Nie wiem, co masz na myśli, możesz pokazać zrzut ekranu?

Zrzut :
http://canvas.freehost.pl/dane/Clipboard01.png
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
Internauta1024A
 
Posty: 400
Z nami od: 14 sierpnia 2006, 13:00

Następna

Wróć do Rozszerzenia dla Firefoksa

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: dzi4d3k, Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: