MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Real VPN - Free Secure Network

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Firefox

Moderator: Pomocy?!

Real VPN - Free Secure Network

Postautor: zbycho » 19 listopada 2018, 19:24

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:63.0) Gecko/20100101 Firefox/63.0

Czy ktoś zerknął się z tym rozszerzeniem.Jest tu..https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... src=search
Zainstalowałem ten dodatek ukrywający IP ale tez szybko odinstalowałem.I nie dlatego że spowalnia sieć.Wprost przeciwnie.Zero zwolnienia jak i w pobieraniu tak i w wysyłaniu.Sprawdzałem na Okli i SpeedTest.Jedyne co powoduje to trochę większy ping z 20 na 40.Sprawdziłem to rozszerzenie na VirusTotal.Nic.Czysty.Ale i tu włąśnie moje obawy.Jest darmowy,Nie blokuje ruchu,zmienia IP a ma tylko 10-ciu użytkowników i zero komentarzy.Przy innych tego typu dodatkach wersja darmowa tragicznie obniża prędkość przesyłu a tu jak mam powyżej 120mb/s tak po jego uruchomieniu zero zmiany.Ten dodatek jest po prostu za dobry by był za darmo.Moze to moja obsesja ale coś w nim musi być ze.Nie jestem programistą.Nie znam się na tym ale gdyby ktoś taki tu się znalazł i przeanalizował kod pod względem tego czy sam będąc czysty nie ściąga czegoś na komputer i okazało by się ze nie to ten program byłby wart polecenia.
zbycho
 
Posty: 32
Z nami od: 07 maja 2005, 08:24

Odp: Real VPN - Free Secure Network

Postautor: krystian3w » 19 listopada 2018, 23:14

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:63.0) Gecko/20100101 Firefox/63.0

Może nie dbają o prywatność i dane z ruchu VPN do przechwycenia / serwery najgorzej zabezpieczone.
¡Moz://a zorro de fuego!

Moz://a raposa de fogo!
krystian3w
 
Posty: 1923
Z nami od: 01 grudnia 2017, 15:27

Odp: Real VPN - Free Secure Network

Postautor: zbycho » 07 lutego 2019, 19:54

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:65.0) Gecko/20100101 Firefox/65.0

Zdaje się że to jednak dosyć podejrzane rozszerzenie.Niby ma możliwość wyłączenia przekierowania tak by pozostać na swoim adresie ale poponownym reloadzie strony lub przegladarki automatycznie wchodzi na jakiś frankfurcki adres.Wyłączenie rozszerzenia nic nie zmienia.I teraz clou.nawet deinstalacja pozostawia cię na nie swoim adresie.Zastosowałem najprostsza metodę.Przy pomocy Hekasoft nadpisałem profil sprzed instalacji i problem zniknął.Dlatego ostrzegam.Nie instalujcie tego
zbycho
 
Posty: 32
Z nami od: 07 maja 2005, 08:24


Wróć do Rozszerzenia dla Firefoksa

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: