MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

TB about:config

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

TB about:config

Postautor: klepa » 17 stycznia 2005, 12:19

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041107 Firefox/1.0

Znalazłem dosyć przydatny odpowiednik about:config znanego z Firefoxa. Proszę oto link gdyby ktoś był zainteresowany: klik
Osobiście szukałem takiej możliwości żeby zmienić domyślny timeout dla serwera pop3 bez ingerencji w pliki Thunderbirda. No i okazało się, że z tym dodatkiem jest to więcej niż proste. Być może już ktoś o tym pisał na forum ale nie mogłem tego znaleźć. Zatem jeżeli już temat był proszę o administratorów o wykasowanie wątku.
Update:
Właśnie testuje nowe ustawienia
network.http.keep-alive.timeout było 300 dałem 1200
mail.pop3_response_timeout było 45 dałem 300
Ktoś pewnie zapyta dlaczego to robię? Otóż mam notoryczne problemy z dużymi załącznikami do wiadomości. Mój antywirus NOD32 mimo zmian w konfiguracji programu zgodnie z sugestiami supportu technicznego dalej nie chce poprawnie współpracować z TB. Szukam więc możliwości obejścia problemu. Dodam, że zmiana programu antywirusowego na inny chwilowo nie wchodzi w rachubę...
Kolejny Update:
Nie pomogło... Dalej z Gmaila muszę pocztę z dużymi załącznikami ściągać "ręcznie"... :-?
"I like my town with a little drop of poison" T.Waits
klepa
 
Posty: 267
Z nami od: 07 lipca 2003, 18:30
Lokalizacja: jeszcze tu jestem...

Postautor: Olhado/256 » 17 stycznia 2005, 15:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041109 Firefox/1.0 (MOOX M2)

Plz nie wstawiaj takich długaśnych linków, bo się forum rozłazi :)
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator
 
Posty: 3878
Z nami od: 26 września 2002, 09:47
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: