MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Jak wyświetlić informacje o stanie poczty i działaniach Td?

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Jak wyświetlić informacje o stanie poczty i działaniach Td?

Postautor: merdes » 19 lutego 2010, 11:46

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

Witam,
Brakuje mi w T. okienka z podgladem co obecnie robi klient pocztowy.
W OE jest mozliwosc zobaczenia ze odbiera sie widomosci 56 z 1234 i leci, albo ze wysylanie widomosci 1/2.

Niby jest jakias informacja w dolnym lewym rogu programu, ale nie zawsze sie wyswietla.
http://blog.kempniu.pl/files/outlook-ex ... -error.jpg

Obecnie musze sciagnac z serwera ok 5000 maili i klient sie zawiesza np. po pobraniu 300 i dalej nie chce isc.
Czy moze miec to zwiazek z oczekiwaniem na serwer pocztowy?
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2010, 15:08 przez Grzegorz, łącznie zmieniany 2 razy
Powód: Poprawiono tytuł z 'Okno statusu' na 'Jak wyświetlić informacje o stanie poczty i działaniach Thunderbirda?' i odnośnik do ilustracji.
merdes
 

Odp: Okno statusu

Postautor: Grzegorz » 19 lutego 2010, 12:45

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

Thunderbird > menu Narzędzia > Menedżer aktywności.

Przed założeniem kolejnego tematu skorzystaj z pomocy lub choć przejrzy menu i okno opcji.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Odp: Okno statusu

Postautor: merdes » 19 lutego 2010, 14:01

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

Raczej nie o to mi chodzi.
U mnie tylko wyświetlone jest ze indeksuje dane wiadomosci i tyle.
Nie pisze ile pozostało do odebrania a ile odebrało. Badz z jakiego konta to robi.

I grzeczniej prosze. Ranga moderatora nie daje przywileju upominania.
Jakbys skorzystał z opcji szukaj to bys widzial ze nie ma takie postu.
merdes
 

Odp: Okno statusu

Postautor: Grzegorz » 19 lutego 2010, 14:55

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

merdes pisze:U mnie tylko wyświetlone jest ze indeksuje dane wiadomosci i tyle.

Widocznie to właśnie robi Thunderbird. Jeśli zaczniesz pobierać nowe wiadomości, usuwać stare, porządkować foldery lub cokolwiek innego, w Menedżerze aktywności pojawi się stosowna informacja.
merdes pisze:Jakbys skorzystał z opcji szukaj to bys widzial ze nie ma takie postu.

Jakbyś skorzystał z wyszukiwania to byś wiedział, że są wątki poświęcone temu zagadnieniu. Tylko szukaj informacji o stanie (a nie statusie) poczty i działań w Thunderbirdzie.
merdes pisze:
GrzegorzJZD pisze:Przed założeniem kolejnego tematu skorzystaj z pomocy lub choć przejrzy menu i okno opcji.

I grzeczniej prosze. Ranga moderatora nie daje przywileju upominania.

Gdybym napisał, że jesteś analfabetą, bo nie umiesz znaleźć jednej opcji w menu, to mogło by być niegrzeczne, choć nie pozbawione podstaw. Informacja byś przed założeniem kolejnego tematu poszukał gotowych rozwiązań jest po prostu pomocna, a nie niegrzeczna.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Odp: Jak wyświetlić informacje o stanie poczty i działaniach

Postautor: merdes » 19 lutego 2010, 15:54

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

Ciesze sie bardzo ze probowales pomoc, ale jak widac zadzialalo to wrecz odwrotnie.

Chyba nie jestesmy tutaj po to zeby sie klucic, wiec proponuje zebys albo zamknął temat i napisal ze sie nie da, albo probowal mi pomoc, bo jak juz wczesniej pisalem:
nie wyswietla sie stan poczty. Cos takiego byloby super:

Obrazek
merdes
 
Posty: 3
Z nami od: 19 lutego 2010, 15:42

Odp: Jak wyświetlić informacje o stanie poczty i działaniach

Postautor: Grzegorz » 19 lutego 2010, 18:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

Być może Thunderbird nie jest dla Ciebie?
Obrazek
Skoro Menedżer aktywności Ci nie wystarcza, a konta „nie dają się” skonfigurować to skorzystaj z innego klienta poczty.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Odp: Jak wyświetlić informacje o stanie poczty i działaniach

Postautor: lexom » 18 kwietnia 2010, 19:51

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; en-US) AppleWebKit/532.5 (KHTML, like Gecko) Chrome/4.1.249.1045 Safari/532.5

A czy menadżera aktywności można wyświetlić w poniżej okna z wiadomością? Kiedyś miałem taką wtyczkę ale za nic nie potrafię jej znaleźć :( Może ktoś rzuci jakąś nazwą ?
lexom
 
Posty: 29
Z nami od: 08 kwietnia 2009, 22:14
Lokalizacja: wlkp

Odp: Jak wyświetlić informacje o stanie poczty i działaniach

Postautor: Gość » 21 kwietnia 2010, 19:03

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3 (.NET CLR 3.5.30729)

A ja zastanawiam się czemu to jest takie ważne? Ja nigdy nie potrzebowałem takiej funkcji, nawet mi na myśl nie przyszło po co tworzyć taką funkcję? Ale jak już jest to może mi ktoś wyjaśni jaki z niej jest pożytek, tylko taki praktyczny, a nie, że taki bajer, że wiem, że coś się działo :)
Gość
 

Odp: Jak wyświetlić informacje o stanie poczty i działaniach

Postautor: Grzegorz » 21 kwietnia 2010, 19:44

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.3a5pre) Gecko/20100421 Minefield/3.7a5pre

Gość pisze:A ja zastanawiam się czemu to jest takie ważne (...) może mi ktoś wyjaśni jaki z niej jest pożytek

Masz wolne łącze, chcesz wiedzieć czy program wykonał już jakąś operacje lub czy jest w trakcie.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: