MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Dopasowanie wielkości obrazka przy drukowaniu maila

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Dopasowanie wielkości obrazka przy drukowaniu maila

Postautor: Franiu » 09 września 2011, 15:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:6.0.2) Gecko/20100101 Firefox/6.0.2

Witam;

Czy jest jakiś sposób (rozszerzenie) na dopasowanie wielkości załączonego w mailu obrazka,a by przy wydruku mieściło się ono na A4? Moi klienci często załączają mi zdjęcia w sporej rozdzielczości, które przy wydruku mieszczą mi się tylko częściowo na A4 i muszę je zapisywać i drukować osobno.

Z góry dzięki za podpowiedź;
Franiu
Uzdrawiam;

Franchesco
Franiu
 
Posty: 49
Z nami od: 25 października 2004, 06:09

Odp: Dopasowanie wielkości obrazka przy drukowaniu maila

Postautor: Grzegorz » 11 września 2011, 09:40

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:8.0a2) Gecko/20110908 Firefox/8.0a2

Chyba nie da się tego osiągnąć inaczej niż przez UserCSS. Spróbuj dostosować do swoich potrzeb jakiś styl.

Zasadniczo problem leży po stronie nadawcy, funkcja skalowania "za dużych" obrazków przy wysyłaniu jest w planach (od bardzo dawna) - Requested new feature: bi-directional resizing of attached photos. Na tą chwilę można skorzystać z Auto Resize JPEG lub Shrunked Image Resizer.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: