MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Signature Switch - napiszcie od nowa

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Signature Switch - napiszcie od nowa

Postautor: adamos77 » 31 lipca 2018, 11:08

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Ubuntu; Linux x86_64; rv:61.0) Gecko/20100101 Firefox/61.0

Witam. Mam prośbę, bo nie jestem informatykiem, a na dodatek nie znam angielskiego. Jest takie rozszerzenie Signature Switch służące do dodawania sygnatur do e-maili. Niestety jego autor mimo próśb od internautów z całego świata nie chce zmodyfikować ustawień rozszerzenia aby dodawało sygnaturę nad cytowanym tekstem. Twierdzi, że standard e-mail przewiduje dodawanie sygnatur pod tekstem i koniec trzeba być zgodnym ze standardem. Od utworzenia standardu świat się zmienił i dziś wszyscy piszą odpowiedzi nad poprzednim tekstem, a dodatek bez względu na ustawienia w samym TB zawsze dodaje sygnatury na dole, co jest uciążliwe, bo za każdym razem trzeba ją przenosić na górę. Stąd moja prośba o nakłonienie autora do modyfikacji dodatku przez ludzi ze środowiska mozilli lub jeśli dodatek jest napisany jako Open Sorce skopiowanie tego kodu i jego modyfikację umożliwiającą wybór gdzie sygnatury mają być dodawane nad czy pod tekstem.

https://addons.thunderbird.net/pl/thund ... src=search

Wiesław
adamos77
 
Posty: 20
Z nami od: 09 kwietnia 2014, 10:02

Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: