MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Ściąganie załączników z wielu maili jednocześnie.

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Ściąganie załączników z wielu maili jednocześnie.

Postautor: Mikaela » 08 listopada 2018, 12:43

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/70.0.3538.77 Safari/537.36

Cześć,

Potrzebuję dodatku podobnego do AttachmentExtractor ( https://addons.thunderbird.net/pl/thund ... src=search ).

Niestety po aktualizacji Thunderbirda do wersji 60.3.0 dodatek przestał działać, a działanie tego dodatku jest mi bardzo potrzebne.

Chodzi o ściągnie załączników z wielu mailii jednocześnie. Co miesiąc dostaje ogrom maili z danymi i nie uśmiecha mi się klikanie na każdy mail osobno, szczególnie, ze różne załączniki (np. skany wysyłane z drukarki) mają tę samą nazwę. W takich sytuacjach nie trudno o pomyłkę i nadpisanie danych.

Bardzo proszę o informację, czy jest zamiennik do tego dodatku? Z tego co się dowiedziałam, to AttachmentExtractor nie będzie aktualizowany. :/

Jeśli nie ma takiego dodatku, to bardzo proszę o informację jak bezstratnie przywrócić starszą wersję Thunderbirda. Bezstratnie znaczy z zachowaniem maili wysłanych oraz przysłanych do mnie.
Mikaela
 
Posty: 4
Z nami od: 08 listopada 2018, 12:36

Odp: Ściąganie załączników z wielu maili jednocześnie.

Postautor: Jacor.74 » 20 grudnia 2018, 13:44

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:64.0) Gecko/20100101 Firefox/64.0

Jacor.74
 
Posty: 3
Z nami od: 23 czerwca 2009, 11:25


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: