MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Zaznacz wszystko, Opróżnij kosz, Porządkuj wszystko

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Zaznacz wszystko, Opróżnij kosz, Porządkuj wszystko

Postautor: tomek2 » 31 lipca 2020, 17:36

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; Win64; x64) AppleWebKit/603.1.30 (KHTML, like Gecko) Version/10.1 Safari/603.1.30

Po 2 latach opierania się zostałem zmuszony do aktualizacji TB do wersji 68 (Linux).
Koszmar jakiś, bo żadne dodatki mi nie chcą działać.
To co jest teraz to jakaś bieda, a nie klient poczty.

Czy da się w jakiś sposób odzyskać to, co miałem wcześniej?
Poniższe było i ułatwiało mi życie:
a) ikonka tray z pokazywaniem ilości nieprzeczytanych e-maili oraz z chowaniem całego okna TB do ikonki
b) przycisk "Zaznacz wszystko" zaznaczał mi wszystkie e-maile z danego katalogu, teraz muszę odrywać rękę i naciskać Ctrl+A
c) przycisk "Porządkuj wszystko" działał na wszystkich katalogach niezależnie gdzie w danym momencie byłem, a teraz porządkuje tylko aktualny katalog
d) przycisk "Opróżnij kosz" - podobnie jak w punkcie c, tylko że mam własny kosz w katalogach lokalnych, więc jeżeli jestem gdzieś poza tym katalogiem lokalnym (np. w RSS), to teraz mi to nie działa (czyści mi kosz w RSS) - no zabawa przednia. Potrzebuję przycisku "Opróżnij wszystkie kosze, a nie 1 z nich" :lol:

Co za ludzie w tej Mozilli siedzą, że psują wszystko zarówno w FF jak i TB? :evil:
tomek2
 
Posty: 51
Z nami od: 26 listopada 2015, 00:02

Odp: Zaznacz wszystko, Opróżnij kosz, Porządkuj wszystko

Postautor: krystian3w » 01 sierpnia 2020, 19:39

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:79.0) Gecko/20100101 Firefox/79.0

Jak autorzy dodatków nie przepisali lub się nie da przepisać, to raczej nie odzyskasz ich.

Może część się da obejść z plikami ".user.js" by przyciski porządkowały / usuwały więcej - ja takich nie znam.

Tray podobno jest ogarnięty od 78, nie wiem czy pokazuje ilość maili lub inną ikonkę jak chociaż jeden "nieprzeczytany" (raczej jeszcze nie i może trzeba czekać do wydania 87 / 88 / 89).
¡Moz://a zorro de fuego!

Moz://a raposa de fogo!
krystian3w
 
Posty: 1928
Z nami od: 01 grudnia 2017, 15:27


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: