MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Notatka do wiadomości e-mail, działająca na kilku klientach

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Notatka do wiadomości e-mail, działająca na kilku klientach

Postautor: xBeziox » 03 listopada 2021, 10:09

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/95.0.4638.54 Safari/537.36

Witam, potrzebuję dodatku do Thunderbird, dzięki któremu utworzę notatkę tekstową do danej wiadomości e-mail i będzie dostępna nie tylko lokalnie ale też na innych komputerach z zainstalowanym Thunderbird i takim dodatkiem. Chodzi o to aby notatki się synchronizowały.

Taką synchronizację zrobiłem już z etykietami, mianowice folder profilu użytkownika skopiowałem i wrzuciłem na drugi komputer, dzięki czemu widze tam zaznaczone etykiety.
Czy ktoś doradzi czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego z notatkami? Chciałbym aby na drugim komputerze gdzie wchodzę na maila również wyświetlały się dodane etykiety.

Dziękuję!
xBeziox
 
Posty: 1
Z nami od: 03 listopada 2021, 09:56

Odp: Notatka do wiadomości e-mail, działająca na kilku klien

Postautor: megfern » 19 stycznia 2022, 20:40

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/97.0.4692.71 Safari/537.36

Witam, czy mógłbyś mi podpowiedzieć jak zrobiłeś tą synchronizację z etykietami, , dzięki czemu widzisz po przerzuceniu zaznaczone etykiety na mailach.
megfern
 
Posty: 1
Z nami od: 19 stycznia 2022, 20:33


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: