MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Dziwny adres strony - podpowiedzcie cos

Jak tworzyć strony WWW zgodnie ze standardami

Moderator: Pomocy?!

Dziwny adres strony - podpowiedzcie cos

Postautor: blantek212 » 12 maja 2008, 20:39

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

Witam wszytskich,
chcialem dokonać zakupu w kraju Uni Europejskiej, sprzedawca zaoferowal mi ze wysle mi paczke pewna firma zajmujaca sie transportem, dostalem od niego link strony, rzekomo on wszystko zalatwi w tej firmie i musze jedynie zaplacic za przesyłke ( nie małe pieniadze) a dopiero jak otrzymam paczke mam zaplacic za towar.

Kompletnie sie nie znam na tworzeniu stron internetowych i chcialem prosic was o pomoc. poniewaz w adresie strony na koncu jest zawsze php a nie html
oto link do tej strony

http://eurobizmove.com/agency.php

Czy mozecie mi powiedziec czy taka stona to cos normalnego czy poprostu jakis "wałek"
Tak jak juz wspomnialem nie znam sie na tworzeniu ston i nie wiem czy zawsz musi byc na koncu html czy nie.
Dodam jeszce ze wpisujac "eurobizmove.com" w google nic nie znajduje, wiec mam watpliwosci czy to normalna strona czy cos innego.
Bede bardzo wdzieczny z pomoc.
Pozdrawiam[/url]
blantek212
 

Postautor: Tomek » 12 maja 2008, 21:22

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.9b5) Gecko/2008050509 Firefox/3.0b5

na końcu stadresu może być nawet index.kot - nie ma to żadnego znaczenia - wszystko zależy od ustawień serwera.
Ale na twoim miejscu olałbym sprawę - strona w ogóle nie istnieje w googlach - a chwalą się że są od 2001 roku.
Imo wałek.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Postautor: Gość » 12 maja 2008, 21:37

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

No własnie, wpisujac strone w google, wyszukiwarka nic nie znajduje, wiec to jakis wałek? Tak jak myslalem, pewnie chodzi o wplate kasy za usluge transportowa a potem ani widu ani slychu paczki :evil:
Gość
 

Postautor: trejder » 23 maja 2008, 07:02

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.14) Gecko/20080404 Firefox/2.0.0.14

tomasiek pisze:strona w ogóle nie istnieje w googlach - a chwalą się że są od 2001 roku. Imo wałek.

Tak, tak - słynny wałek. Firma faktycznie istnieje od 2001 roku, ale nie znajdziesz nic o niej w Googlach, bo od tego czasu zarejestrowała i działała chyba już pod kilkuset domenami. Zawsze po naciągnięciu kilkunastu, kilkudziesięciu klientów zmieniała adres, aby nowi się nie zorientowali po doniesieniach prasowych, że robi ich w wała ta sama firma.

P.S.: Tomasiek - z index.kot mnie rozwaliłeś! :D
trejder
 
Posty: 197
Z nami od: 20 stycznia 2005, 15:31
Lokalizacja: Katowice


Wróć do Tworzenie stron WWW

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: