MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Po instalacji FF 3.6 moja strona dziwnie wygląda

Jak tworzyć strony WWW zgodnie ze standardami

Moderator: Pomocy?!

Po instalacji FF 3.6 moja strona dziwnie wygląda

Postautor: Hadesteam » 13 marca 2010, 19:00

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6 GTB6 (.NET CLR 3.5.30729)

Witam,

Moja strona http://www.kulturystyka.org.pl wyświetla mi się poprawnie w przeglądarce Google Chrome, w Firefox oraz Explorer jest kicha, przyczyną są pewnie jakieś błędy w arkuszu styli CSS, który znajduje się tutaj: http://www.kulturystyka.org.pl/themes/k ... /style.css

Wszystko stało się z dnia na dzień gdy zaktualizowałem do najnowszej wersji Firefox oraz Automatycznie zaktualizowało mi Explorera.

Sam nie potrafię sobie z tym poradzić także bardzo proszę o pomoc !

Michał
Hadesteam
 
Posty: 1
Z nami od: 13 marca 2010, 18:56

Odp: Po instalacji FF 3.6 moja strona dziwnie wygląda

Postautor: Tomek » 13 marca 2010, 19:29

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.9.2) Gecko/20100207 Namoroka/3.6

U mnie zarówno w Chrome, jak i w Fx i w Operze wyświetla się zupełnie normalnie (pomijając niesamowitą ilość reklam)
Aktualizacja Fx z wersji 3.5 do 3.6 (czy nawet z 2.0 do 3.6) na 100% nie mogła zmienić wyświetlania się strony. Także na pewno to nie jest przyczyną, tym bardziej że "kicha" jest też w IE. Sprawdź czy jakiś firewall nie jest zbyt nadgorliwy, czy nie łączysz się przez jakieś proxy itp itd. Przydałoby się też określenie dokładne co rozumiesz przez dziwny wygląd.
Natomiast strona ma pełno błędów w HTML - 258!. W CSS błędów jest tyle co kot napłakał, także to nie one są przyczyną.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Tworzenie stron WWW

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: