MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

tekst w nwe...

Tematy specyficzne dla edytora stron Nvu i Kompozytora Stron z pakietu Mozilla

Moderator: Pomocy?!

tekst w nwe...

Postautor: amator z problemem » 17 listopada 2006, 11:13

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.0.8) Gecko/20061025 Firefox/1.5.0.8

więc od początku...
Robię grafikę itp. daje ją do edytora nwe i jest git.
Potem zabieram sie do tekstu - i tez jest ok do w poglądach itp (chociaz czesto w edytorze muszę jakby inaczej txt układać (najezdza na siebie, nachodzi, wychodzi po za grafikę) ale w podglądzie np. w przeglądarce jest ok - co jest tego przyczyną?
I nastepne pytanie...
Robiłem na allegro "stronke o mnie" i wszystko ok.... w przeglądarce wygladało ok itp. ale wkleiłem to na allegro i stronka uzyskuje tam troszkę inną lokalizacje, bo jest troche niżej (pierwsze są napisy od allegro i ich elementy. Graffika mojej stronki znowu wyglada ok i mieszczona zostaje tam gdie trzeba ale tekst jest wyzej nachodzi na inne elementy. Jakby zapamietał pozycję w edytorze i jej sioe trzyma a nie trzyma sie lokalizacji na grafice :(
Co robię źle? Jak w takim razie pisać tekst i umieszczac go na grafice i zeby nie zmieniał potem połozenia? Prosze o pomoc.
amator z problemem
 

Postautor: Anashar » 08 stycznia 2007, 00:51

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

Na pierwsze pytanie nie umiem Ci odpowiedzieć, chodź muszę przyznać, że mnie kiedyś także to bardzo żenowało.

Co do drugiego, Allegro się nie przejmuj, on ma swój własny html ;)
Ja robiąc tam stronke o mnie wogóle niczego nie mogłem robić, bo Allegro samo mi zmieniało kod. Musisz poprostu wyczuć jakie oni komendy przyjmują, a jakich nie ;)

pzdr
Anashar
Anashar
 
Posty: 28
Z nami od: 07 stycznia 2007, 23:19


Wróć do Edytor stron Nvu

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: