MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Formularz

Tematy specyficzne dla edytora stron Nvu i Kompozytora Stron z pakietu Mozilla

Moderator: Pomocy?!

Formularz

Postautor: nyper » 31 sierpnia 2004, 08:56

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; PL; rv:1.6) Gecko/20040113

Wiem jak stworzyc formularz , tylko rze wszystki formularze jezeli sa wypelnione juz i naciskamy wyśli to uruchamiają domsyslnego kuriera poczty
Czy da sie aby formularz został wyslany jakos inaczej bez uruchamiania programu pocztowego.
nyper
 

Postautor: Tomek » 31 sierpnia 2004, 09:03

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; PL; rv:1.7.2) Gecko/20040803

Po prostu potrzebny jest ci formularz form2mail, który działa niezależnie od tego czy posiadasz skonfigurowaną pocztę czy nie. Można napisać własny skrypt php lub skorzystać z dostępnych w sieci.
Ja osobiście korzystam ze zmodyfikowanego do swoich potrzeb formularza ze strony http://www.tia.pl/
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

ok

Postautor: nyper » 31 sierpnia 2004, 12:55

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; PL; rv:1.6) Gecko/20040113

Dobre , tylko ze działa to tylko na www , jezeli kots wejdz na strone z tym formularzem.

Mi potrzeba wlasnie taki formularz tylko zeby sie wysyłał , np z poczty,

ten skrypt umieszczony w wiadomości email nie działa niestety .
Wiesz o co mi chodzi ?
nyper
 

Postautor: Tomek » 31 sierpnia 2004, 13:03

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; PL; rv:1.7.2) Gecko/20040803

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi.
Z tym formularzem sprawa jest prosta - wklejasz kod do ich formularza na swoją stronę - oni zajmują się wysłaniem do ciebie poczty...
można by pewnie zmodyfikować formularz tak, aby wysyłał pod wskazany w formularzu adres... ale tego nie robiłem :)
a w razie pytań - do 16 jestem na gg - xxxxxxxxxxxx
Chyba że chodzi Ci o zrobienie formularza który ty będziesz rozsyłał ludziom i oni będą odsyłać ci wiadomość... ale w tym wypadku ten formularzyk też powinien działać
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Edytor stron Nvu

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: