Witam
Posiadam sunbird portable en i chce go spolonizować gdzie mam wrzucić ten plik polonizujący do jakiego katalogu i co zrobic by to dzialalo.
Pozdro z gory dzia.
Sunbird polonizacja
Moderator: Pomocy?!
Posty: 1
• Strona 1 z 1
Sunbird polonizacja
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.0.7) Gecko/20060909 Firefox/1.5.0.7
- Dabid
Posty: 1
• Strona 1 z 1
Wróć do Kalendarz Sunbird i Lightning
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot]