MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

[lightning] rozszerzenie wyświetlające zadania na pulpicie

Tematy specyficzne dla kalendarza Sunbird i Lightning

Moderator: Pomocy?!

[lightning] rozszerzenie wyświetlające zadania na pulpicie

Postautor: wo_bi » 13 listopada 2007, 08:40

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.9) Gecko/20071025 Firefox/2.0.0.9

Witam,

korzystam z Thunderbirda i rozszerzenia Lighting. W nowej wersji, według mnie, kalendarz dużo zyskał. Brakuje mi jednak jednej rzeczy. Mianowicie wyświetlania informacji o zadaniach, np. z bieżącego dnia. Thunderbirda mam zminimalizowanego do traya, zadania właściwie są całodzienne, więc trudno jest ustawić dla nich przypomnienie, a tym bardziej określić czas, kiedy rozpocznę ich realizację.

Jest może jakieś rozszerzenie pozwalające na to, aby na pulpicie pojawiały się, wyświetlone zadania? Coś takiego, jak kalendarze na pulpit. ;)

Pozdrawiam
wo_bi
wo_bi
 
Posty: 13
Z nami od: 03 lutego 2007, 15:54

Re: [lightning] rozszerzenie wyświetlające zadania na pulpic

Postautor: obthorn » 14 listopada 2007, 08:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9b1) Gecko/2007110703 Firefox/3.0b1

wo_bi pisze:Jest może jakieś rozszerzenie pozwalające na to, aby na pulpicie pojawiały się, wyświetlone zadania? Coś takiego, jak kalendarze na pulpit. ;)


Nie słyszałem o takim rozszerzeniu. Sunbird i Lightning są stosunkowo młodymi programami i nie ma jeszcze za dużo rozszerzeń...
obthorn
 
Posty: 136
Z nami od: 15 września 2006, 09:32
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Grzegorz » 14 listopada 2007, 22:22

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.8) Gecko/20071008 Firefox/2.0.0.8

Ja również nie słyszałem, ale kiedyś na forum była dyskusja, że można w tym celu wykorzystać inne programy, jeśli mnie pamięć nie myli to Rainlendar potrafi korzystać z kalendarza Sunbirda/Lightning (względnie rozszerzenie ekportujące kalendarz Ci będzie potrzebne). Poszukaj.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Kalendarz Sunbird i Lightning

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: