MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Sunbird - jak pokazać zadania w kalendarzu?

Tematy specyficzne dla kalendarza Sunbird i Lightning

Moderator: Pomocy?!

Sunbird - jak pokazać zadania w kalendarzu?

Postautor: surprise » 09 kwietnia 2010, 22:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3 (.NET CLR 3.5.30729)

witam, mam pytanie odnośnie użytkowania Sunbirda

Po lewej mam okno z miesiącem, a poniżej okno z zadaniami. Po prawej jest widok w zależności od wybranego, np. "Tydzień" bądź "Wiele tygodni". Klikam dodaj zadanie: codzienne, zaznaczam od - do dodaje, pojawia się w okienki zadania (mogę zaznaczyć że ukończone), w kalendarzu (po lewej) dni robią się pogrubioną czcionką (że coś jest zaplanowane), ale nic nie pojawia się graficznie w widoku po prawej.

Zatem po co mi widok na puste pola kalendarza? Chciałbym, aby zadania się tam wyświetlały jak to zrobić? Do tego chciałbym je codziennie oznaczać jako wykonane. Mam zadanie na cały miesiąc składające się np z zadań dziennych (powiedzmy: codziennie chcę przeczytać jedną książkę - i codziennie potrzebuje zaznaczać że wykonałem). Jak to ustawić?

Pozdrawiam
Pat

ps istnieje plugin pozwalający zminimalizować sunbirda do pasku tray? niestety takowego nie znalazłem:(
surprise
 

Odp: Sunbird - jak pokazać zadania w kalendarzu?

Postautor: Grzegorz » 10 kwietnia 2010, 13:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.3a5pre) Gecko/20100409 Minefield/3.7a5pre

GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Kalendarz Sunbird i Lightning

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: