MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Błędy systemu

Tematy związane z system operacyjnym Firefox OS

Moderator: Pomocy?!

Błędy systemu

Postautor: Radoslaus » 29 lipca 2013, 17:22

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Ubuntu; Linux x86_64; rv:22.0) Gecko/20100101 Firefox/22.0

Witam
Korzystając z mojego Alcatela (z zaciśniętymi zębami) znalazłem kilka błędów systemu, chciałem je zgłosić na bugzilli, ale za duże wyzwanie jak dla mnie, więc może ktoś bardziej doświadczony sprawdzi czy ktoś zgłaszał: ;)

1. Brak mms - to wiem, że już jest zgłoszone, ale dla formalności podaje.
2. Brak możliwości ustawienia własnego utworu jako dzwonek - jak wyżej.
3. Po wybraniu opcji "uruchom ponownie" telefon wyłącza się i nie startuje.
4. Przytrzymując przycisk uruchamiania telefonu można wyświetlić menu z opcjami wyłączania i restartu nawet kiedy telefon jest zablokowany.
5. Brak paska ładowania stron www, znajduje się on z aplikacji do @, ale w przeglądarce mam tylko jakieś kreski zamiast niego.
6. Zdarzyło mi się, że telefon się sam zrestartował podczas przeglądania stron www.
7. Facebook (przeglądarka) - po wyświetleniu zdjęciu na pełnym ekranie, nie ma możliwości powrotu do facebooka.
8. Drażniące jest, że gdy mam telefon zablokowany i ktoś do mnie dzwoni nie można szybko odebrać telefonu, ponieważ menu z czerwoną i zieloną słuchawką chowa się jak przy odblokowywaniu telefonu.
Radoslaus
 
Posty: 11
Z nami od: 29 lipca 2013, 17:05

Odp: Błędy systemu

Postautor: dexter » 29 lipca 2013, 20:25

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0; rv:24.0) Gecko/20130716 Firefox/24.0

7. Nikt nie zgłaszał - https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cg ... Boot2Gecko

Tu jest lista błędów poprawionych w 1.1, chyba bardziej interesująca niż zgłoszonych: https://bugzilla.mozilla.org/buglist.cg ... =1.1%20QE6
dexter
Moderator
 
Posty: 8319
Z nami od: 02 października 2004, 21:30

Odp: Błędy systemu

Postautor: Radoslaus » 30 lipca 2013, 07:37

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:22.0) Gecko/20100101 Firefox/22.0

Myślę że obie listy są tak samo ciekawe... trochę mnie to przeraziło. Czy ktoś orientuje się może czy aktualizacja która ma nastąpić jesienią to będzie obecna wersja 1.1 czy może dorzucą wszystkie rzeczy które naprawią do tego czasu?

No i jeszcze mogę dodać:

9. Nie da się zapisać zmian w edytowanych obrazach.
10. Nie można usunąć zakładek w przeglądarce dodanych przez operatora.
Radoslaus
 
Posty: 11
Z nami od: 29 lipca 2013, 17:05


Wróć do System operacyjny Firefox OS

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: