MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Ilu nas jest ... ankieta ...

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

Ilu nas jest ... ankieta ...

Postautor: wariat » 04 lutego 2003, 02:47

Przeglądarka: -

Taki pomysl .... co Wy na to zeby stworzyc ankiete ... czy jestes zadowolony/a z mozilli, od jakiej wesji uzywasz, z czego sie przesiadles(as) i temu podobne ... ankieta ustawiala by ciacho na miesiac .. i przez ten miesiac pojawiala by sie zamiast domyslen strony startowej w kurierze poczty ... po udzieleniu odpowiedzi podmianiana bylaby (w miare mozliwosci na stale) na wyniki ankiety...
To ze uzytkownikow jest coraz wiecej nei ulega watpliwosci ... moze fajnie byloby sie dowiedziec ilu... pozatym dla niezdecydowanych taki obraz ilu nas zeczywiscie ejst moglby byc powodem do zostanai przy Mozilli (jesli sie jeszcze zastanawiaja).
Lepszy kiepski MOTYW dla Ognistego Lisa, niż najpiękniejsza skórka Pandy Małej - www.firefox.pl
<b>wARIAT (Mozilla 0.6-MozillaPL 1.6, FireFox pl-PL 0.8-1.0, Thunderbird pl-PL 0.7)</b>
Magazyn LOOP
wariat
 
Posty: 720
Z nami od: 09 maja 2002, 20:01
Lokalizacja: Poznan

Postautor: lenrock » 04 lutego 2003, 12:15

Przeglądarka: -

Ja proponuje po prostu zmienić tą ankietkę o nazwie Sidebaru ze strony głownej , już tak długo ten "Sidebar" wisi że tylko utrwaliła angielską nazwę , wzrokowo podświadomie czy jak tam kto chce :wink: .
lenrock
Moderator
 
Posty: 966
Z nami od: 09 grudnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: wariat » 04 lutego 2003, 15:01

Przeglądarka: -

Ale na TĘ ankiete odpowiadaja tylok Ci ktorzy odwiedzaja mozillapl.org ... a na namiete otwierajaca sie w kurierze odpowiedzieli by tez (byc moze) zupelnie zieloni i nieswiadomi chwaly uzytkownicy magilli ...
Lepszy kiepski MOTYW dla Ognistego Lisa, niż najpiękniejsza skórka Pandy Małej - www.firefox.pl
<b>wARIAT (Mozilla 0.6-MozillaPL 1.6, FireFox pl-PL 0.8-1.0, Thunderbird pl-PL 0.7)</b>
Magazyn LOOP
wariat
 
Posty: 720
Z nami od: 09 maja 2002, 20:01
Lokalizacja: Poznan

heh

Postautor: Vic » 04 lutego 2003, 17:27

Przeglądarka: -

Wariat, mam lepszy dowcip niż twa sygnaturka (wg mnie ofkoz). Powiedzał nam go nasz facet na infie:
"Są trzy rodzaje informatyków - tacy, co umieją liczyć i tacy, co nie umieją."
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vic
 

Postautor: Olhado/256 » 05 lutego 2003, 11:26

Przeglądarka: -

wariat pisze:Ale na TĘ ankiete odpowiadaja tylok Ci ktorzy odwiedzaja mozillapl.org ... a na namiete otwierajaca sie w kurierze odpowiedzieli by tez (byc moze) zupelnie zieloni i nieswiadomi chwaly uzytkownicy magilli ...

Mi się tam w Kurierze nic nie otwiera, więc jeśli taka ankieta powstanie - nie będę miał jak w niej zagłosować :P
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator
 
Posty: 3878
Z nami od: 26 września 2002, 09:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: wariat » 06 lutego 2003, 01:40

Przeglądarka: -

Olhado/256 pisze:
wariat pisze:Ale na TĘ ankiete odpowiadaja tylok Ci ktorzy odwiedzaja mozillapl.org ... a na namiete otwierajaca sie w kurierze odpowiedzieli by tez (byc moze) zupelnie zieloni i nieswiadomi chwaly uzytkownicy magilli ...

Mi się tam w Kurierze nic nie otwiera, więc jeśli taka ankieta powstanie - nie będę miał jak w niej zagłosować :P

Co nie zmieni faktu, ze chodzi o dotarcie do ludzi ktorzy Mozilli uzywaja a o serwiesie mozillapl nie wiedza lub go po prostunie odwiedzaja ... zainstalowal sobie taki jeden z drugim Magille z plyty wyjetej z gazety i zyje w nieswiadomosci ... tak czy inaczej to tylko taki pomysl na badanie rynku byl ;-)
Lepszy kiepski MOTYW dla Ognistego Lisa, niż najpiękniejsza skórka Pandy Małej - www.firefox.pl
<b>wARIAT (Mozilla 0.6-MozillaPL 1.6, FireFox pl-PL 0.8-1.0, Thunderbird pl-PL 0.7)</b>
Magazyn LOOP
wariat
 
Posty: 720
Z nami od: 09 maja 2002, 20:01
Lokalizacja: Poznan

Postautor: mm_ » 06 lutego 2003, 08:51

Przeglądarka: -

Olhado/256 pisze:Mi się tam w Kurierze nic nie otwiera, więc jeśli taka ankieta powstanie - nie będę miał jak w niej zagłosować :P


A mi sie otwiera :P.
Pomysł uważam nie za dobry - on jest wyśmieniety!
Nikt czegos takiego nie ma!, więc kurier mógłby być narzędziem dzieki któremu możnaby przeprowadzać np. głosowania czym teraz powinni sie zająć developerzy mozilli. To postawiło by jakość projektu mozilli na bardzo wysokim poziomie, porównywalnym z normami ISO.

Pomysł jest tak dobry, że jeśli zespół mozillapl chce bym pomugł w realizacji to ja bardzo chetnie :lol:.

A przedmówcy zapewne chodzi o to pole zaczynające się od góry czernią, zielenią i jaszczurką:

Obrazek
mm_
 

Postautor: arsmageddon » 06 lutego 2003, 12:10

Przeglądarka: -

mm_ pisze:A mi sie otwiera :P.
Pomysł uważam nie za dobry - on jest wyśmieniety!
Nikt czegos takiego nie ma!, więc kurier mógłby być narzędziem dzieki któremu możnaby przeprowadzać np. głosowania czym teraz powinni sie zająć developerzy mozilli. To postawiło by jakość projektu mozilli na bardzo wysokim poziomie, porównywalnym z normami ISO.

Pomysł jest tak dobry, że jeśli zespół mozillapl chce bym pomugł w realizacji to ja bardzo chetnie :lol:.


Obrazek


Gorąco popieram pomysł! Sprawy logistyczne - to drugorzędna sprawa, mnie się nic nie otwiera, bo nie używam Kuriera. Ważniejsze jest aby twórcy zainteresowali się pomysłem. Oraz to by w głosowaniu brały udział, rzeczywiście osoby używające Mozi. Informacji można zebrać full, o działaniu Mozi, o oczekiwaniach, o dostepie do informacji o Mozi nie tylko na stronie domowej ale wogóle w sieci, etc. Zagadnień do głowy przychodzi mi masę, a myślę, że uzytkownicy Mozi poświęciliby swój czas i wypełnili ankietę po to aby Mozia była jeszcze lepsza. Jako zwykły użytkownik mogę zadeklarować swoją pomoc ale zgadzam się, że impuls powinien wyjść ze strony "szefów".
Pozdrawiam
arsmageddon
arsmageddon
 
Posty: 206
Z nami od: 29 listopada 2002, 10:50
Lokalizacja: Kraków

Postautor: KLAPEK » 12 września 2005, 14:28

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Slackware GNU/Linux i686; pl-PL; rv:1.7.11) Gecko/20050728

Jestem za :)
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
SeaMonkey @ GNU/Linux
KLAPEK
Moderator
 
Posty: 2189
Z nami od: 10 czerwca 2002, 15:05
Lokalizacja: ~/seamonkey

Postautor: Olhado/256 » 12 września 2005, 19:37

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8b4) Gecko/20050908 Firefox/1.4

KLAPEK pisze:Jestem za :)

Mogłeś z tym poczekać do lutego, byłaby akurat trzecia rocznica założenia tego wątku :wink:
Pamiętaj obywatelu: WTYCZKI TO NIE TO SAMO, CO ROZSZERZENIA!
WinXP SP2
Olhado/256
Moderator
 
Posty: 3878
Z nami od: 26 września 2002, 09:47
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: KLAPEK » 12 września 2005, 22:07

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Slackware GNU/Linux i686; pl-PL; rv:1.7.11) Gecko/20050729

Wcześniej nawet go nie zauważyłem ;o
A na daty rzadko kiedy patrzę ;)
Po prostu pojawiła się odpowiedź, więc myślałem, że świeże....
Państwowa dziwka, flądra w jedwabiu i złocie. || Chcą za nią tren nieść, duszę włócząc w błocie. || Cyril Tourneur (1575-1625) ||
SeaMonkey @ GNU/Linux
KLAPEK
Moderator
 
Posty: 2189
Z nami od: 10 czerwca 2002, 15:05
Lokalizacja: ~/seamonkey

Postautor: HuTeUsZ » 06 października 2005, 19:58

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.8) Gecko/20050511 Firefox/1.0.4

Tak na temat ja wogole nie uzywalem IE tylko odrazu FireFoxa

Jesten zadowolony
HuTeUsZ
 


Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: