MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Wiedza i Życia a IE

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

Wiedza i Życia a IE

Postautor: lenrock » 04 kwietnia 2003, 17:13

Przeglądarka: -

W najnowszej Wiedzy iŻycie w samym środku artykuł o przyszłościowych rozwiązaniach (np. e-papier) jest zrobiony graficznie niby na stronę internetową pokazywaną w IE . Czy to nie jest chamskie ??
Pismo renomowane i chyba przez M$ nie opłacane a taką kryptoreklamę daje , wstyd. :x :x :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
lenrock
Moderator
 
Posty: 966
Z nami od: 09 grudnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gandalf » 04 kwietnia 2003, 19:26

Przeglądarka: -

Mozesz zeskanowac to? nie moge sbie wyobrazic o czym mowisz :(
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Ludwik » 04 kwietnia 2003, 19:41

Przeglądarka: -

No z tego co rozumiem wygląda mniej-więcej jak wydrukowany screen z IE (gdzie stroną WWW pokazywaną w IE jest artykuł)
Ludwik
Moderator
 
Posty: 2908
Z nami od: 10 marca 2003, 10:05

Postautor: piespasterski » 04 kwietnia 2003, 22:30

Przeglądarka: -

Co w tym chamskiego. Chcemy czy nie IE to jakiś standard. Kiepski bo kiepski, ale 95 procent użytkowników sieci go kojarzy, wprzeciwieństwie do 5 procent użytkowników posługujących sie alternatywnymi przeglądarkami. SAD BUT TRUE
WinMe, Mozilla 1.0.2, Phoenix 0.6
piespasterski
 
Posty: 35
Z nami od: 15 lipca 2002, 22:49

Postautor: lenrock » 04 kwietnia 2003, 23:38

Przeglądarka: -

Gandalf pisze:Mozesz zeskanowac to? nie moge sbie wyobrazic o czym mowisz :(

Niestety nie mam ani własnego egzemplarza ani scanera. Podpatrzyłem w Empiku.
Ludwik pisze:No z tego co rozumiem wygląda mniej-więcej jak wydrukowany screen z IE (gdzie stroną WWW pokazywaną w IE jest artykuł)

Dokładnie niby zdjęcie ekranu komputera z IE na cały ekran. A artykuł jako strona HTML w środku .

piespasterski pisze:Co w tym chamskiego. Chcemy czy nie IE to jakiś standard. Kiepski bo kiepski, ale 95 procent użytkowników sieci go kojarzy, wprzeciwieństwie do 5 procent użytkowników posługujących sie alternatywnymi przeglądarkami. SAD BUT TRUE

Artykuł traktował o technologiach przyszłości , którym daleko do stania się standartami. Ten IE screen został zrobiony chyba tylko dlatego że komuś się wydawało że tak będzie fajniej i że strona HTML to niby przyszłościowy wygląd (z czym bym polenizował). Po prosu koszmar , i sądze że nie był to wymysł autora tylko grafików .
Spróbuję wam to wciągu doby załatwić to scana tej strony.
lenrock
Moderator
 
Posty: 966
Z nami od: 09 grudnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Yano » 06 kwietnia 2003, 21:16

Przeglądarka: -

No tak. Jak jeszcze pracowałem w Prószyńskim (dział internetowy) to nacisk kładliśmy na alternatywne przeglądarki, choć o Mozilli wtedy jeszcze nie było słychać poza środowiskiem ścisłych programistów. Ale jak wiadomo Prószyński ostatnio wyprzedał wszystkie czasopisma (Wiedzę i Życie chyba też) więc w sumie nie dziwię się, że i jakoś merytoryczna spadła ;) .
Yano
 
Posty: 858
Z nami od: 17 grudnia 2002, 10:32

Postautor: LarryN » 15 maja 2003, 00:04

Przeglądarka: -

Yano pisze:No tak. Jak jeszcze pracowałem w Prószyńskim (dział internetowy) to nacisk kładliśmy na alternatywne przeglądarki, choć o Mozilli wtedy jeszcze nie było słychać poza środowiskiem ścisłych programistów. Ale jak wiadomo Prószyński ostatnio wyprzedał wszystkie czasopisma (Wiedzę i Życie chyba też) więc w sumie nie dziwię się, że i jakoś merytoryczna spadła ;) .


Ale to nic, w jednym z numerów z początku roku, albo końcu poprzedniego, był artykuł o robienie stron internetowch... Po tym co przeczyłałem przestałem prenumerową WiŻ....

Poszukam w archiwum i dam wam linka.
LarryN
 
Posty: 273
Z nami od: 07 lutego 2002, 17:13

Postautor: Yano » 15 maja 2003, 06:47

Przeglądarka: -

LarryN pisze:
Yano pisze:No tak. Jak jeszcze pracowałem w Prószyńskim (dział internetowy) to nacisk kładliśmy na alternatywne przeglądarki, choć o Mozilli wtedy jeszcze nie było słychać poza środowiskiem ścisłych programistów. Ale jak wiadomo Prószyński ostatnio wyprzedał wszystkie czasopisma (Wiedzę i Życie chyba też) więc w sumie nie dziwię się, że i jakoś merytoryczna spadła ;) .


Ale to nic, w jednym z numerów z początku roku, albo końcu poprzedniego, był artykuł o robienie stron internetowch... Po tym co przeczyłałem przestałem prenumerową WiŻ....

Poszukam w archiwum i dam wam linka.

Bardzo chętnie sobie poczytam.
Dodam tylko, że prenumeruję także inne czasopisma z Prószyńskiego, które obecnie wydaje Agora i z numeru na numer coraz gorzej się dzieje. Widać wydawca GW jakoś nie uważa za stosowne utrzymać odpowiedni poziom, tylko robi jakieś afery ;)
Yano
 
Posty: 858
Z nami od: 17 grudnia 2002, 10:32

Postautor: LarryN » 15 maja 2003, 19:47

Przeglądarka: -

Yano pisze:
LarryN pisze:
Yano pisze:No tak. Jak jeszcze pracowałem w Prószyńskim (dział internetowy) to nacisk kładliśmy na alternatywne przeglądarki, choć o Mozilli wtedy jeszcze nie było słychać poza środowiskiem ścisłych programistów. Ale jak wiadomo Prószyński ostatnio wyprzedał wszystkie czasopisma (Wiedzę i Życie chyba też) więc w sumie nie dziwię się, że i jakoś merytoryczna spadła ;) .


Ale to nic, w jednym z numerów z początku roku, albo końcu poprzedniego, był artykuł o robienie stron internetowch... Po tym co przeczyłałem przestałem prenumerową WiŻ....

Poszukam w archiwum i dam wam linka.

Bardzo chętnie sobie poczytam.
Dodam tylko, że prenumeruję także inne czasopisma z Prószyńskiego, które obecnie wydaje Agora i z numeru na numer coraz gorzej się dzieje. Widać wydawca GW jakoś nie uważa za stosowne utrzymać odpowiedni poziom, tylko robi jakieś afery ;)


Przykro mi nie radzę, sobie z nową stroną WiŻ, a gazety papierow są daleko ode mnie.. Zasadniczo chodziło o to, że strony dobrze się robi w FrontPageu. A niby jest to gazeta popularno-naukowa, z naciskiem na naukowa...
LarryN
 
Posty: 273
Z nami od: 07 lutego 2002, 17:13

Postautor: archeolog » 22 września 2004, 16:06

Przeglądarka: Opera/7.60 (X11; Linux i686; U) [pl]

Ja przestałem prenumerować, odkąd Pruszyński sprzedał czasopismo Agorze. Agora rozp*****yła tę gazetę, tak że się jej czytać nie daje. :(
archeolog
 


Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: