MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Szokujące odkrycie

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

Szokujące odkrycie

Postautor: Wojciech » 12 kwietnia 2003, 16:32

Przeglądarka: -

Zainstalowalem sobie Mozę 1.3 i w Zakładkach dokonałem szokującego odkrycia :o : odnośnik do Infojamy!!! Czy to tylko tak u mnie, czy u wszystkich? Jeśli tak, to należy pogratulować Zespołowi humoru!
Wojciech
Moderator
 
Posty: 1100
Z nami od: 28 sierpnia 2002, 09:32
Lokalizacja: Przeworsk

Postautor: Gość » 12 kwietnia 2003, 17:39

Przeglądarka: -

he he rzeczywiscie u mnie tez jest, niezly bajer toz to witryna propagandowa M$, texty jakie tam sie pojawiaja na temat Linuksa, ideii opensource po prostu mnie powalaja
Gość
 

Postautor: stas » 12 kwietnia 2003, 22:04

Przeglądarka: -

a ja nie wiem czy to dowcip. tzn nie odmawiam Zespolowi MozilliPL humoru, ale jak dla mnie, po prostu swiadczy to o solidnosci i fachowosci pracy i profesjonalizmie. po porstu staraja sie byc obiektywni. tak mi sie wydaje i przyznaje, jesli tak jest naprawde, jest to postawa godna kazdej pochwaly. za to miedzy innymi lubimy mozillePL i reszte - za uczciwosc. zadnych sciem, ze tak to ujme.
pozdrawiam
staszyna
stas
 

Postautor: drixter » 13 kwietnia 2003, 09:25

Przeglądarka: -

Każdy ma swoje zdanie, przecież nikt nie każe wchodzić na naszą strone jeżeli Tobie ona nie odpowiada tematycznie.

Dla mnie i tak mozilla to najlepsza przeglądarka, nawet pod win32 :)
drixter
 
Posty: 2
Z nami od: 09 marca 2003, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

nie wszyscy używają wyłącznie linuksa

Postautor: Montecci » 13 kwietnia 2003, 10:13

Przeglądarka: -

a w infojamie są informacje o łatkach na windozę i IE oraz o tym, co się dzieje u konkurencji NB. niektóre cechy MyIE nie mają odpowiedników w rodzinie Mozilli, a szkoda...
Montecci
 


Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: AdsBot [Google], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: