MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Software Freedom Day 2007

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

Software Freedom Day 2007

Postautor: Azrael Nightwalker » 26 sierpnia 2007, 13:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.8.1.6) Gecko/20061201 Firefox/2.0.0.6 (Ubuntu-feisty) Mnenhy/0.7.5.666

Krakowska Grupa Użytkowników Linuksa (CLUG) oraz Akademia Alternatywnych Systemów Operacyjnych (AASO) zapraszają na polską odsłonę międzynarodowej imprezy Software Freedom Day.
Software Freedom Day jest ogólnoświatowym świętem ustanowionym aby pokazać dobrodziejstwo korzystania z Wolnego Oprogramowania (w tym, także i Firefoksa ;)). Wraz z ponad 200 zespołami z 60 krajów, które zdecydowały się wziąć udział w tym wydarzeniu tworzymy spektakularną imprezę pragnąć nieść kaganek oświaty wszystkim i wszędzie. W Polsce Software Freedom Day odbędzie się w Krakowie i we Wrocławiu.
Na czas obu spotkań przygotowaliśmy szereg atrakcji w postaci wykładów, warsztatów i pokazów multimedialnych.
Tematem przewodnim wszystkich prelekcji będą zagadnienia związane z ideą Wolnego Oprogramowania i obalaniem mitów narosłych wokół niego.
Każdy będzie miał możliwość znalezienia czegoś dla siebie. Początkujący pod okiem doświadczonych użytkowników zdobędą podstawową wiedzę na temat Wolnego Oprogramowania, zaś zaawansowani użytkownicy Wolnego Oprogramowania będą mieli możliwość spotkania i wymiany doświadczeń z wysokiej klasy specjalistami.
Na całym świecie Dzień Wolnego Oprogramowania odbywa się 15 września (sobota). Zarówno w Krakowie jak i we Wrocławiu, imprezy rozpoczną się o godzinie 10 rano. W Krakowie zapraszamy na Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Reymonta 4, a we Wrocławiu do budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej przy ulicy Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25. Wstęp oczywiście wolny.
Szczegółowe informacje na stronie WWW imprezy.
Azrael Nightwalker
 
Posty: 2
Z nami od: 26 sierpnia 2007, 13:02

Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: