MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

mam Takie propozycje

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

mam Takie propozycje

Postautor: e404e » 23 czerwca 2004, 13:12

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

Mam takie propozycje usprawniajace mozille

1. aby dodac zakladke w ktorym mozna by ustawic priorytet pobierania danych ( dla panelu aktywnego , nieaktywnego , menadzera pobieran )

np: strona ktora sie aktualnie oglada i na niej sie kliknie link do innej miala by wiekszy czas lacza z internetem niz strona w innym nie aktywnym panelu .
teraz jak kilkne otwor zlink w nowym panelu , kilka razy ,( panele otwieraja sie pod aktualnie aktywnym ) to przy przjesci na nowa strone trwa to strasznie dlugo bo te panele w tle pobieraja dane

mozna by tez na tej zakladce ustawic aby menadzer pobieran poberal dane tylko wtedy gdy lacze jest wolne ( mozilla nie pobiera innych stron ) .

jak mozilla by cos zaczynala pobierac to menadzer pobieran wylanczal sie lub zmnijszal zapotrzebowanie na lacze do np 5% .

2. mam teraz ustawione ze kurier poczty staruje razem z mozilla -- w tej zakladce mozna by tez ustawic kolejnosc pobieran ( czy najpierw grupy dyskusyjne cyz najpierw poczte i czy podczas sciagania poczty blokowac dostep menadzerowi pobierani plikow ) . i
e404e
 

Postautor: Gość » 23 czerwca 2004, 13:59

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040614 Firefox/0.9

LOL :) Ja jeszcze dodam, że nowa Mozilla powinna mieć możliwość poszerzania kabli, żeby miały większą powierzchnię i transfer był lepszy. Przydałaby się też zakładka, w której możnaby wybrać kolor izolacji w skrętce, którą mają iść dane z Menedżera pobierania plików, żeby nie kolidowało z kolorem, którym idzie wyświetlanie stron. Ewentualnie użytkownicy sieci bezprzewodowych powinni mieć możliwość wybrania pogody w preferencjach, bo podobno w czasie deszczu gorzej działa.
Gość
 

Re: mam Takie propozycje

Postautor: piotrek84 » 23 czerwca 2004, 14:28

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040608

e404e pisze:np: strona ktora sie aktualnie oglada i na niej sie kliknie link do innej miala by wiekszy czas lacza z internetem niz strona w innym nie aktywnym panelu.
teraz jak kilkne otwor zlink w nowym panelu , kilka razy ,( panele otwieraja sie pod aktualnie aktywnym ) to przy przjesci na nowa strone trwa to strasznie dlugo bo te panele w tle pobieraja dane

moze serwer proxy?

mozna by tez na tej zakladce ustawic aby menadzer pobieran poberal dane tylko wtedy gdy lacze jest wolne ( mozilla nie pobiera innych stron ).

zaloz sobie serwer z pierwszenstwem udostepniania pasma dla poczty, slyszalem, ze da sie tak zrobic ale pytaj o to fachowcow

jak mozilla by cos zaczynala pobierac to menadzer pobieran wylanczal sie lub zmnijszal zapotrzebowanie na lacze do np 5%.

Uzyj FlashGeta, jedyny znany mi program freeware/adware z opcja ograniczania zajetosci lacza.

2. mam teraz ustawione ze kurier poczty staruje razem z mozilla -- w tej zakladce mozna by tez ustawic kolejnosc pobieran ( czy najpierw grupy dyskusyjne cyz najpierw poczte i czy podczas sciagania poczty blokowac dostep menadzerowi pobierani plikow ).

moze jest do tego jakis dodatek? w sumie prosciej wylaczyc automatyczne sprawdzanie poczty i recznie dla kazdego konta odbierac poczta
piotrek84
 
Posty: 1785
Z nami od: 11 września 2003, 18:48
Lokalizacja: ze świata marzeń


Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: