MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

3 konta onetu w thunderbird

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

3 konta onetu w thunderbird

Postautor: madnessinlondon » 01 grudnia 2005, 16:03

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.12) Gecko/20050915 Firefox/1.0.7

3 konta:
..........@poczta.onet.pl
........@poczta.onet.pl
.........@op.pl

jak skonfigurować aby wszystkie 3 dzialaly ?

p.s. pierwsze 2 dzialaaja a 3 (op.pl) nie
javascript:emoticon(':evil:')
javascript:emoticon(':evil:')
madnessinlondon
 

Postautor: Stef » 01 grudnia 2005, 16:19

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl; rv:1.8) Gecko/20051107 Firefox/1.5

A cóż to znaczy że nie działają?
Generalnie weź się za porównywanie opcji, zamiast się złościć (czy to cokolwiek da?).
Czasami coś napiszę na stef.log
Stef
Moderator
 
Posty: 3466
Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Postautor: Stef » 01 grudnia 2005, 17:09

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl; rv:1.8) Gecko/20051107 Firefox/1.5

Prędzej problem leży w tym że skonfigurowałeś podobnie. Nie słyszałem jakos żeby się nie dało.. polecam również lekturę: Podręcznik konfiguracji Thunderbirda i Kuriera
Czasami coś napiszę na stef.log
Stef
Moderator
 
Posty: 3466
Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Postautor: madnessinlondon » 01 grudnia 2005, 17:20

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.12) Gecko/20050915 Firefox/1.0.7

pierwsze 2 czyli poczta.onet.pl skonfigurowalem tak ze dzialaja natomiast op.pl skonfigurowane w podobny sposub nie dziala. dlaczego ? zrobilem autoryzacje ustawilem serwery, czyzby op.pl nie mozna bylo ustawic w programie do obslugi poczty ?
madnessinlondon
 

3 konta onetu w thunderbird

Postautor: madnessinlondon » 01 grudnia 2005, 17:34

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.12) Gecko/20050915 Firefox/1.0.7

skonfigurowalem 3 konta poprawnie wedlug wszystkich dostepnych instukcji i wszystko dziala ale nie sciaga mi starych plikow z konta op.pl. dlaczego ? moge wysylac thunderbitem i odbierac nowa poczta z op.pl. pojawia sie alert: sending password did not succeed i odpowiedz z serwera zle haslo i login. co to k.... jest ?javascript:emoticon(':evil:')
javascript:emoticon(':evil:')
madnessinlondon
 

3 konta onetu w thunderbird

Postautor: madnessinlondon » 01 grudnia 2005, 17:36

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.12) Gecko/20050915 Firefox/1.0.7

przeczytalem te instrukcje i nie ma tam odpowiedzi.
madnessinlondon
 

Postautor: Stef » 01 grudnia 2005, 17:46

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl; rv:1.8) Gecko/20051107 Firefox/1.5

To przeczytaj jesze raz,
jak nie pomoże to jeszcze raz ale ze zrozumieniem - ponieważ podano tam poprawną konfigurację.
A, i nie pisz więcej kolejnych równie bezsensownych postów.
Czasami coś napiszę na stef.log
Stef
Moderator
 
Posty: 3466
Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

3 konta onetu w thunderbird

Postautor: madnessinlondon » 01 grudnia 2005, 17:56

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.12) Gecko/20050915 Firefox/1.0.7

czy jestes tego pewny ze mozna skonfigurowac 3 konta onetu w thunderbicie (w tym jedno op.pl) ? bezsensowne sa twoje odpowiedzi. czy naprawde jestes tego pewien ? ja jestem ze mozna ale nie mozna sciagnac listy wczesniejszych maili z op.pl.
madnessinlondon
 

3 konta onetu w thunderbird

Postautor: madnessinlondon » 01 grudnia 2005, 18:05

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.12) Gecko/20050915 Firefox/1.0.7

dzieki juz wszystko wiem - musialem przeczytac 3 razy. dzieki
madnessinlondon
 


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: