kilka razy usuwałem konta z TB może to ma jakiś wpływ na działanie , rownież ponowna instalacja programu nie pomogła !! Jeżeli ktoś miał podobne problemy proszę o pomoc !! (sys.XP prof.) Jestem już zagotowany!!
Konfiguracja TB na "O2" pomocy!!!
Moderator: Pomocy?!
Konfiguracja TB na "O2" pomocy!!!
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5
kilka razy usuwałem konta z TB może to ma jakiś wpływ na działanie , rownież ponowna instalacja programu nie pomogła !! Jeżeli ktoś miał podobne problemy proszę o pomoc !! (sys.XP prof.) Jestem już zagotowany!!
- romano67
- Posty: 6
- Z nami od: 16 grudnia 2005, 14:30
- Lokalizacja: rzeszów
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051212 Firefox/1.5
Ja też mam dwa konta, a w sumie na Tb skonfigurowałem chyba z kilkadziesiąt.
No to jedziemy po raz kolejny:
POP3 - poczta.o2.pl
w Konfiguracja kont-Konfiguracja serwera-Zaawansowane SMTP wybierasz konto SMTP z z właściwym loginem dla tego konta.
zaznaczasz SSL, tak zeby port przeskoczył na 995
SMTP - poczta.o2.pl
wpisujesz login i zaznaczasz TLS
pozdrawiam
- Grzegorz_P
- Posty: 495
- Z nami od: 01 sierpnia 2003, 22:31
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5
żadnych wiadomośi tym razem nie prosi o hasło tylko od razu wyskakuje błąd
"Wysyłanie wiadomości nie powiodło się.
podczas wysyłania wiadomości wystąpił błąd:połączenie z serwerem SMTP
poczta.o2.pl boło niemożliwe.Serwer może być wyłączony lub źle skonfigurowany... itd itd !!??
Co robie źle ????
- romano67
- Posty: 6
- Z nami od: 16 grudnia 2005, 14:30
- Lokalizacja: rzeszów
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051212 Firefox/1.5
A zaznacz w SMTP opcję TLS i sprawdź czy prawidłowo wpisałeś login?
pozdrawiam
- Grzegorz_P
- Posty: 495
- Z nami od: 01 sierpnia 2003, 22:31
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051212 Firefox/1.5
Dla każdego konta jest inny SMTP!!!!!!!!!
Musisz wczesniej wejść w ustawienia Serwer poczty wychodzącej i utworzyć dla każdego konta oddzielne konta SMTP - ponieważ każde konto ma swój login i hasło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przy wersji 1.0.7 - Konfiguracja serwera-Zaawansowane SMTP-wybierasz odpowiednie konto
Przy wersji 1.5 - Konfiguracja konta-Serwer poczty wychodzącej-wybierasz odpowiednie konto
pozdrawiam
- Grzegorz_P
- Posty: 495
- Z nami od: 01 sierpnia 2003, 22:31
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.12) Gecko/20050919 Firefox/1.0.7
Czyzby i tym razem była to wina serwera ? (sprawdzam od paru dni i ciągle to samo)
Zauwazyłem pewnien szczegół... login konta to jagatek1 a gdy trwa autoryzacjia on żada hasła do urzytkowanika jagatek wiec mozna dlatego niemoze sie połaczyć bo znika ta jedynka
- Mesjasz8
- Posty: 2
- Z nami od: 13 grudnia 2005, 22:24
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5
- romano67
- Posty: 6
- Z nami od: 16 grudnia 2005, 14:30
- Lokalizacja: rzeszów
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051212 Firefox/1.5
Zauwazyłem pewnien szczegół... login konta to jagatek1 a gdy trwa autoryzacjia on żada hasła do urzytkowanika jagatek
Prześledź dokładnie ustawienia, bo prośba o autoryzację z loginem innym niż właściwe, nie bierze się znikąd
pozdrawiam
- Grzegorz_P
- Posty: 495
- Z nami od: 01 sierpnia 2003, 22:31
Wróć do Klient poczty Thunderbird
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]