MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Rece (i nie tylko) opadaja

Propagowanie produktów z rodziny Mozilli

Moderator: Pomocy?!

Rece (i nie tylko) opadaja

Postautor: wariat » 09 czerwca 2002, 15:55

Przeglądarka: -

KAMABRA! POCHLASTAC SIE MOZNA!
TO POWINNO BYC NIELEGALNE! POWINNI WSADZAC DO WIEZIENIA!

Zo co?

http://www.aeroklub.pl

Ide wlaczyc I Shita ... po raz pierwszy od chyab dwoch miesiecy :(
Lepszy kiepski MOTYW dla Ognistego Lisa, niż najpiękniejsza skórka Pandy Małej - www.firefox.pl
<b>wARIAT (Mozilla 0.6-MozillaPL 1.6, FireFox pl-PL 0.8-1.0, Thunderbird pl-PL 0.7)</b>
Magazyn LOOP
wariat
 
Posty: 720
Z nami od: 09 maja 2002, 20:01
Lokalizacja: Poznan

Re: Rece (i nie tylko) opadaja

Postautor: dls » 09 czerwca 2002, 16:55

Przeglądarka: -

wariat pisze:Ide wlaczyc I Shita ... po raz pierwszy od chyab dwoch miesiecy :(


Może nie wiedzą że istnieje Mozilla i też obsługuje IFRAME bo nic innego szczególnego na tej stronie nie ma...
http://www.aeroklub.pl/index.php
dls
 
Posty: 215
Z nami od: 12 maja 2002, 20:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: Sith » 09 czerwca 2002, 22:40

Przeglądarka: -

hmm popatrzcie lepiej na tego gniota tu to dopiero lapki opadaja
http://www.gpw.com.pl
Sith
 
Posty: 21
Z nami od: 21 kwietnia 2002, 20:06

Re: Rece (i nie tylko) opadaja

Postautor: Gość » 10 czerwca 2002, 09:39

Przeglądarka: -

dls pisze:
wariat pisze:Ide wlaczyc I Shita ... po raz pierwszy od chyab dwoch miesiecy :(


Może nie wiedzą że istnieje Mozilla i też obsługuje IFRAME bo nic innego szczególnego na tej stronie nie ma...
http://www.aeroklub.pl/index.php


Chcialem do nich napisac, ale tak pomyslalem sobie co to da :-?
Gość
 

Re: Rece (i nie tylko) opadaja

Postautor: wariat » 10 czerwca 2002, 17:02

Przeglądarka: -

Anonymous pisze:
dls pisze:
wariat pisze:Ide wlaczyc I Shita ... po raz pierwszy od chyab dwoch miesiecy :(


Może nie wiedzą że istnieje Mozilla i też obsługuje IFRAME bo nic innego szczególnego na tej stronie nie ma...
http://www.aeroklub.pl/index.php


Chcialem do nich napisac, ale tak pomyslalem sobie co to da :-?

Ja napisalem zaraz po tym jak otwarlem to to w iE i stwierdzielm ze nic nadzwyczajengo na tej stronie nie ma. Masz racje pewnei nic nie da, ale zawsze jesrt szansa ;-)

BTW jak juz strona zmusza mnie do otwarciajej w ie to czasami chcialoby sie poslac maila ze jest nie teges, ale wtedy paskudnik sie drze ze nie mam skonfugurowanego Out... mozna jakos zrobic zeby sie ie pokapowal, ze do poczty uzywam normalnego softu?
Lepszy kiepski MOTYW dla Ognistego Lisa, niż najpiękniejsza skórka Pandy Małej - www.firefox.pl
<b>wARIAT (Mozilla 0.6-MozillaPL 1.6, FireFox pl-PL 0.8-1.0, Thunderbird pl-PL 0.7)</b>
Magazyn LOOP
wariat
 
Posty: 720
Z nami od: 09 maja 2002, 20:01
Lokalizacja: Poznan

Postautor: adam88 » 10 czerwca 2002, 20:53

Przeglądarka: -

panel sterowania/opcje internetowe/programy ? :lol:

wpisz msimn.exe do wyszukiwarki w rejestrze i pobaw sie.
adam88
 
Posty: 50
Z nami od: 07 czerwca 2002, 19:26
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: wariat » 10 czerwca 2002, 21:57

Przeglądarka: -

adam88 pisze:panel sterowania/opcje internetowe/programy ? :lol:

Brak mozliwosci wybrania magilli :(

adam88 pisze:wpisz msimn.exe do wyszukiwarki w rejestrze i pobaw sie.

Pomysl sam w sobie dobry, ale msimn.exe wystepuje tam w kilkunastu kluczach, a na takie kombinacje to nei mam samozaparcia, pozatym jak sie znam to cos spiernicze ... to ja juz wole mailowac przez schowek, zreszta ie uzywam ostatnio baaaaaardzo zadko co rozwiazuje problem w pewien sposob, co nie zmienia faktu ze fajnie byloby gdyby mozilla sama wiedziala co i jak przestawic zeby bylo 'normalnie' ;-)
Lepszy kiepski MOTYW dla Ognistego Lisa, niż najpiękniejsza skórka Pandy Małej - www.firefox.pl
<b>wARIAT (Mozilla 0.6-MozillaPL 1.6, FireFox pl-PL 0.8-1.0, Thunderbird pl-PL 0.7)</b>
Magazyn LOOP
wariat
 
Posty: 720
Z nami od: 09 maja 2002, 20:01
Lokalizacja: Poznan

Re: Rece (i nie tylko) opadaja

Postautor: GmbH » 10 czerwca 2002, 22:26

Przeglądarka: -

wariat pisze:BTW jak juz strona zmusza mnie do otwarciajej w ie to czasami chcialoby sie poslac maila ze jest nie teges, ale wtedy paskudnik sie drze ze nie mam skonfugurowanego Out... mozna jakos zrobic zeby sie ie pokapowal, ze do poczty uzywam normalnego softu?

Edycja->Preferencje->Kurier Poczty->Użyj Kuriera poczty jako domyślnego programu pocztowego?
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Re: Rece (i nie tylko) opadaja

Postautor: wariat » 10 czerwca 2002, 22:35

Przeglądarka: -

GmbH pisze:
wariat pisze:BTW jak juz strona zmusza mnie do otwarciajej w ie to czasami chcialoby sie poslac maila ze jest nie teges, ale wtedy paskudnik sie drze ze nie mam skonfugurowanego Out... mozna jakos zrobic zeby sie ie pokapowal, ze do poczty uzywam normalnego softu?

Edycja->Preferencje->Kurier Poczty->Użyj Kuriera poczty jako domyślnego programu pocztowego?


Oczywiscie ze tak mam, kiedy klikam na link mailto:... w mozilli to jest o.k. jesli odpale IE to juz nie, ale dajmy se siana i tak nikt przy zdrowych zmyslach kto jzu zainstalowal Mozille nei bedzie uzywal ani IE ani tym bardziej Outlooka :D
Przypuszcam ze jedynym rozwiazaniem jest juz proponowane tu pogrzebanie regeditem w rejestrach, ale jestem na to zbyt leniwy, pozatym w tej chwili 100% mojego umyslu skupione jest na prostym jak drut skrypcie w Perlu ktory z jakichs powodow nie chce mi dzialac ... to co ze to moj pierwszy w zyciu skrypt CGI ;-)
Lepszy kiepski MOTYW dla Ognistego Lisa, niż najpiękniejsza skórka Pandy Małej - www.firefox.pl
<b>wARIAT (Mozilla 0.6-MozillaPL 1.6, FireFox pl-PL 0.8-1.0, Thunderbird pl-PL 0.7)</b>
Magazyn LOOP
wariat
 
Posty: 720
Z nami od: 09 maja 2002, 20:01
Lokalizacja: Poznan

Re: Rece (i nie tylko) opadaja

Postautor: GmbH » 10 czerwca 2002, 22:38

Przeglądarka: -

wariat pisze:pozatym w tej chwili 100% mojego umyslu skupione jest na prostym jak drut skrypcie w Perlu ktory z jakichs powodow nie chce mi dzialac ... to co ze to moj pierwszy w zyciu skrypt CGI ;-)

A co nie działa?
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Odp.: Ręce opadają

Postautor: Gość » 11 czerwca 2002, 08:38

Przeglądarka: -

Polecam stronę www.scanholiday.com.pl :-(
Dziwię się, że firmy prywatne, mogą sobie pozwalać na odpuszczanie klientów, którzy używają przeglądarki innej, niż webmaster preferuje. W scanholiday'u pewnie powstało marketingowe równanie: srednio_zamozny_user=Win98/2000/Me/XP+IE=kasa=nasz_klient
Zastanawiam się czy ich nie olać, bo, owszem, w pracy używam Win98 i mógłbym odpalić (tfu!) IE, ale w domu mam Linuxa i nie zamierzam jeździć windą. W jakimś sensie czuję się więc dyskryminowany;-)
A może stworzylibyśmy "czarną listę" stron nie akceptujących Mozilli?
Gość
 

Postautor: wariat » 11 czerwca 2002, 09:00

Przeglądarka: -

Tia ... juz sie kiedys zastanawialem nad napisaniem przydlugiego maila o dyskryminowaniu klienta, i o tym, ze wizerunek firmy i zatrudnianego przez nie webmastera traci tylko dla tego, ze Webmaster nie wie co to Internet i standard HTML/XML/etc. chcialem to powysylac w kilka miejsc, ale pozniej mi przeszlo .... generalnie najbardziej boli mnie to, ze ta sytuacja to wynik nieoblugiwania niczego przez NS 4.x i nic innego. Jestem pewien, ze 90% stron ktore tak bronia sie przed Netscap'em (w tym Mozilla) pod ta druga (i of coz NS 6/7) pojdzie bez problemu, tylko jk to odkecic?

Tak czy inaczej popieram teze ze wyswietlenie czlowiekowi (klientowi) informacji, ze ma spadac na drzewo ze swoja przegladarka jest lekko mowiac nietaktowne ;-)

BTW gdyby powstal fajny tekst i przedewszystkim lista FIRMOWYCH stron z wywieszka 'tych klientow nie pobslugujemy' dajcie znac ;-)
Lepszy kiepski MOTYW dla Ognistego Lisa, niż najpiękniejsza skórka Pandy Małej - www.firefox.pl
<b>wARIAT (Mozilla 0.6-MozillaPL 1.6, FireFox pl-PL 0.8-1.0, Thunderbird pl-PL 0.7)</b>
Magazyn LOOP
wariat
 
Posty: 720
Z nami od: 09 maja 2002, 20:01
Lokalizacja: Poznan

Ewangelizacja

Postautor: GabrielBaines » 11 czerwca 2002, 17:14

Przeglądarka: -

Lista takich stron juz jest, tylko potrzeba chętnych, do jej stałego uzupełniania. Temu właśnie służy projekt ewangelizacji w bugzilli.
Polskę dzielnie reprezentuje w tym projekcie Jacek Piskozub - swoją drogą bardzo sensowny i kompetentny facet. Myślę, że warto mu pomóc.

Więcej informacji na temat ewangelizacji (w języku angielskim) można znaleźć tutaj:
http://mozilla-evangelism.bclary.com/. Jest tam między innymi kreator do generowania listu przeznaczonego do wysłania do administratora niesfornej witryny. List dostepny jest też po polsku!

To jak forumowicze - zaczynamy ewangelizować?

==
Gabriel
GabrielBaines
Moderator
 
Posty: 450
Z nami od: 05 marca 2002, 21:42


Wróć do Promocja

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: