MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

jak wstawic w nvu okienko z filmem

Tematy specyficzne dla edytora stron Nvu i Kompozytora Stron z pakietu Mozilla

Moderator: Pomocy?!

jak wstawic w nvu okienko z filmem

Postautor: darek16 » 18 maja 2007, 20:01

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3

Mam pytanie jak wstawić film w programie nvu aby no wejściu na stronkę wyświetliło sie okienko z filmem. Proszę o pomoc, Z góry dziękuję.
darek16
 
Posty: 1
Z nami od: 18 maja 2007, 19:48

Postautor: Tomek » 18 maja 2007, 20:57

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3

Przeczytaj zanim zadasz pytanie, dowolny kurs i hasło multimedia.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Edytor stron Nvu

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: