jak wstawic w nvu okienko z filmem
Moderator: Pomocy?!
Posty: 2
• Strona 1 z 1
jak wstawic w nvu okienko z filmem
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
Mam pytanie jak wstawić film w programie nvu aby no wejściu na stronkę wyświetliło sie okienko z filmem. Proszę o pomoc, Z góry dziękuję.
- darek16
- Posty: 1
- Z nami od: 18 maja 2007, 19:48
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3
Przeczytaj zanim zadasz pytanie, dowolny kurs i hasło multimedia.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
- Tomek
- Moderator
- Posty: 9041
- Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52
Posty: 2
• Strona 1 z 1
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], dexter, Google [Bot]