MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Czy można spolszczyć firebirda?

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Czy można spolszczyć firebirda?

Postautor: Gość » 23 maja 2003, 00:00

Przeglądarka: -

Zainstalowalem sobie Firebird-a i bardzo mi sie podoba ta przegladarka, zastanawiam sie czy istnieje juz jakas wersja polska lub plik ktory zmieni ja w PL.Prosze o jakąś odpowiedz i jesli to mozliwe linki..Dzięki
Gość
 

Postautor: prefiks » 23 maja 2003, 00:20

Przeglądarka: -

Tak istnieje. Kliknij na "pobierz" na górze tej strony, tam znajdziesz gotową spolszczoną wersje do ściągnięcia.
prefiks
 
Posty: 179
Z nami od: 30 grudnia 2002, 01:45

"prefiks" dzieki!

Postautor: Gość » 23 maja 2003, 01:05

Przeglądarka: -

a czy po sciagnieciu szybko wychodzących kolejnych buildów jest sposob na ich spolszczanie?
Gość
 

i jeszcze jedno pytanie

Postautor: Gość » 23 maja 2003, 01:19

Przeglądarka: -

Czy Firebird potrafi lub bedzie w przyszłosci potrafił po zamknieciu przegladarki zapamietac ostatnio odwiedzane strony podobnie jak w Operze i po ponownym otworzeniu wyswietli je?Bardzo by sie ta umiejetnosc przydała.A jak zrobic zeby po najechaniu kursorem np.na link pokazał sie na dłuzej dymek?Bo np.w bookmarku pokazuje zdecydowanie za szybko. Dzieki za odpowiedzi.
Gość
 

Re: i jeszcze jedno pytanie

Postautor: lenrock » 23 maja 2003, 07:59

Przeglądarka: -

Anonymous pisze:Czy Firebird potrafi lub bedzie w przyszłosci potrafił po zamknieciu przegladarki zapamietac ostatnio odwiedzane strony podobnie jak w Operze i po ponownym otworzeniu wyswietli je?

Załaduj sobie Tab browser Extension i w ustawieniach tego dodatku Panale > Advaced Startup zaznacz odpowiednią opcję . U mnie to działa bardzo dobrze.
lenrock
Moderator
 
Posty: 966
Z nami od: 09 grudnia 2002, 19:33
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: