MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

no i znow zwis mozilli, jeszcze jest sporo bledow....

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

no i znow zwis mozilli, jeszcze jest sporo bledow....

Postautor: emdej » 03 lipca 2002, 11:14

Przeglądarka: -

Witam !
Tym razem udalo mi sie powiesic mozille, gdy zapisywalem strone, w ktorej kodzie byl scrypt javy, przenoszacy do innego URL'a. czyli gdy jest otworzone okno zapisu strony, to nie zatrzymuje sie javascript, a jezeli sie zmieni w tym czasie strona do zapisania to sie wysypuje
swoja droga nie wiem czy tak byc musialo, ale u mnie sie skonczylo resetem kompa :D
swoja droga (takie tymczasowe rozwiazanie) czy mozna zatrzymac javascript ? moze sie myle, ale chyba w IE przycisk stop by to zrobil, a w mozilli jest nieaktywny...
emdej
 

Re: no i znow zwis mozilli, jeszcze jest sporo bledow....

Postautor: pbartecki » 03 lipca 2002, 16:11

Przeglądarka: -

Proszę podać dokładny adres strony.
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Re: no i znow zwis mozilli, jeszcze jest sporo bledow....

Postautor: emdej » 03 lipca 2002, 16:53

Przeglądarka: -

pbartecki pisze:Proszę podać dokładny adres strony.

huhu :)
1. strona, to moja strona i wlasnie ja robie, mozliwe ze gdy to zrobilem to mialem jakis blad w kodzie (od tamtego czasu wiele razy sie juz zmienilo), ale nawet w takiej sytuacji nie powinno to wywalac przegladarki
2. jak teraz sprobowalem zrobic to samo to nie powiesila sie :)
3. no nic... jak sie znow powtorzy to zapisze na pewno bierzaca wersje (od tamtego czasu sprawdzalem kod poprzez menu kontekstowe, pokaz zrodlo i wtedy zapisz)
4. w kazdym badz razie zdarzylo mi sie to 2 razy w tej samej sytuacji, wiec chyba to jednak nie jest wina windows (ktory jak wiadomo lubi sie sam z siebie czasem powiesic :-? )
emdej
 
Posty: 417
Z nami od: 03 lipca 2002, 13:40
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Gandalf » 04 lipca 2002, 21:58

Przeglądarka: -

emdej: przy raportowaniu bledow lepiej korzystac z mantisa niz forum. Mantis jest stworzony do tego :)

A co do twojego problemu. Praktycznie niemozliwe do naprawienia jest to, czego nie da sie zreprodukowac. (wyjatkiem sa sytuacje gdy nastepuje crash a ty masz taki programik - talkback). Jesli uchwycisz taki kod, ktory wywala browser - wtedy mozemy zajac sie bledem i ew. przekazac go chlopakom z Mozilli.
Na przyszlosc, jak cos wywala ci browser, to nie kasuj tego - jestes odkrywca bledu ;]
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa

zwis.......

Postautor: emdej » 05 lipca 2002, 07:10

Przeglądarka: -

Gandalf pisze:emdej: przy raportowaniu bledow lepiej korzystac z mantisa niz forum. Mantis jest stworzony do tego :)

A co do twojego problemu. Praktycznie niemozliwe do naprawienia jest to, czego nie da sie zreprodukowac. (wyjatkiem sa sytuacje gdy nastepuje crash a ty masz taki programik - talkback). Jesli uchwycisz taki kod, ktory wywala browser - wtedy mozemy zajac sie bledem i ew. przekazac go chlopakom z Mozilli.
Na przyszlosc, jak cos wywala ci browser, to nie kasuj tego - jestes odkrywca bledu ;]

1. a co to jest Mantis ?
2. jezeli mam wlasnie taki jakis nie do konca potwierdzony blad to moze lepiej najpierw na formu, zeby ktos to moze potwierdzil....
3. no wiem ze glupia sprawa z tym kodem...., nie pomyslalem, bylem bardziej zajety kodem strony niz kodem mozilli :lol:
4. jak juz pisalem wczesniej nastepnym razem to zapisze :)
pozdr.
emdej
 
Posty: 417
Z nami od: 03 lipca 2002, 13:40
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Gandalf » 05 lipca 2002, 19:55

Przeglądarka: -

Mantis to wlasnie system zglaszania bledow z Mozilla. Link masz kolo linku do forum :)

2) to i tak lepiej na mantis. Tam mozesz zalaczyc od razu odpowiednie pliki, a ktos z nas bedzie odpowiedzialny za prowadzenie i rozwiazanie Twojego problemu.

pozdr.
Gandalf
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: