MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Zmiana czcionki w Sunbird pod Windows XP

Tematy specyficzne dla kalendarza Sunbird i Lightning

Moderator: Pomocy?!

Zmiana czcionki w Sunbird pod Windows XP

Postautor: nyquist » 17 marca 2009, 23:12

Przeglądarka: Opera/9.63 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1

Pod Windows XP x64 w programie Mozilla Sunbird, wszędzie (menu, wszystkie okna) mam czcionkę Times New Roman... Nie wpływa to na funkcjonalność, ale rzekłbym... szpeci całość :-/

Pod wersjami 32-bitowymi Windows jest ok (Arial, Tahoma lub coś podobnego).
Ma ktoś jakiś pomysł na naprawę (oprócz reinstalacji, bo na to już wpładłem)? Pozostałe programy z tej samej stajni (tzn. mozilla Firefox i Thunderbird) nie mają tej wady.
nyquist
 

Postautor: Grzegorz » 24 marca 2009, 01:48

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.7) Gecko/2009021910 Firefox/3.0.7 (.NET CLR 3.5.30729)

To chyba zależy od czcionki zdeklarowanej w stylach. Sprawdź we właściwościach Ekranu jakiej czcionki używają aplikacje w menu itd. Zastanawia mnie tylko dlaczego jedne programy mają u Ciebie "standardową" czcionkę a inne Timesa... Założenie nowego profilu i przekopiowanie doń kluczowych ustawień może pomóc, jeśli dowiedziesz, że to nie problem z Windowsem.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Kalendarz Sunbird i Lightning

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: