MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

jak wylaczyc javascript ?

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

jak wylaczyc javascript ?

Postautor: emdej » 07 lipca 2002, 10:38

Przeglądarka: -

witam
co zmienic w mozilli zeby nie wykonywala kodu javascript zawartego na stronie ?
pozdr.
emdej
 
Posty: 417
Z nami od: 03 lipca 2002, 13:40
Lokalizacja: Wrocław

JavaScript

Postautor: GabrielBaines » 07 lipca 2002, 11:10

Przeglądarka: -

Edit -> Preferences -> Advanced -> Scripts & Windows -> Enabe Java Script for: tutaj odhaczyć checkbox 'Navigator'

==
Gabriel
GabrielBaines
Moderator
 
Posty: 450
Z nami od: 05 marca 2002, 21:42

Re: JavaScript

Postautor: emdej » 07 lipca 2002, 11:32

Przeglądarka: -

GabrielBaines pisze:Edit -> Preferences -> Advanced -> Scripts & Windows -> Enabe Java Script for: tutaj odhaczyć checkbox 'Navigator'

==
Gabriel


heh, faktycznie, dzieki
patrzylem na to ale jakos nie dotarlo do mnie :)
emdej
 
Posty: 417
Z nami od: 03 lipca 2002, 13:40
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: