MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Lightning-wykrzyknik przy priorytecie zadań

Tematy specyficzne dla kalendarza Sunbird i Lightning

Moderator: Pomocy?!

Lightning-wykrzyknik przy priorytecie zadań

Postautor: Gość » 30 kwietnia 2010, 09:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3 ( .NET CLR 3.5.30729)

Witam,
Można ustawiać priorytet zadań. Gdy się wybierze jakikolwiek np. wysoki oznaczony jest wykrzyknikiem, tylko jest jeden feler, wykrzyknik jest biały i niewidoczny. Czy istnieje możliwość zmiany koloru? I jeszcze jedno, nad kalendarzem z godzinami miałem okienko ze wszystkimi wydarzeniami, zamknąłem je i teraz nie wiem jak je włączyć, jakaś podpowiedź? :oops:
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2010, 09:20 przez Tomek, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: Postaraj się na przyszłośc nie podawać lakonicznych tytułów w stylu "Lighting" - utrudniasz w ten sposób innym użytkownikom wyszukiwanie na forum.
Gość
 

Odp: Lightning-wykrzyknik przy priorytecie zadań

Postautor: Mirek » 30 kwietnia 2010, 13:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.1.9) Gecko/20100315 Firefox/3.5.9 (.NET CLR 3.5.30729)

U mnie wykrzyknik jest biały tylko wtedy, gdy zadanie jest aktualnie podświetlone (u mnie na niebiesko) - więc wtedy jest wyraźny. Pewnie masz inaczej ustawiony kolor podświetlenia w motywie TB albo w systemie operacyjnym - ale jakbyś nie chciał tego zmienić, to możesz przerobić kawałek obrazka \skin\classic\calendar\unifinder-images.png znajdującego się w archiwum JAR: extensions\{e2fda1a4-762b-4020-b5ad-a41df1933103}\chrome\calendar.jar wewnątrz katalogu z odpowiednim profilem.
Co do brakującego panelu, to za pewne chodzi Ci o ten dostępny w menu pod Widok -> Znajdź wydarzenia, ewentualnie o Widok -> Bieżące -> Pokaż panel bieżących spraw - ale obstawiam ten pierwszy.
Mirek
Moderator
 
Posty: 2156
Z nami od: 09 sierpnia 2007, 20:37


Wróć do Kalendarz Sunbird i Lightning

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: