W IE6 bardzo podobała mi się funkcja zapisywania i dopasowywania obrazków do okna przeglądarki (wiecie takie ikonki w rogach nowo otwartego rysunku) Czy jest cos takiego dostępnego na Mozille? A może by tak nowy gest, ktory by otwierał okienko 'zapisz jako...'
znowu marudze...
Moderator: Pomocy?!
Posty: 3
• Strona 1 z 1
znowu marudze...
Przeglądarka: -
W IE6 bardzo podobała mi się funkcja zapisywania i dopasowywania obrazków do okna przeglądarki (wiecie takie ikonki w rogach nowo otwartego rysunku) Czy jest cos takiego dostępnego na Mozille? A może by tak nowy gest, ktory by otwierał okienko 'zapisz jako...'
- MORD
- Posty: 16
- Z nami od: 04 lipca 2002, 03:08
- Lokalizacja: Ruda Śląska
Re: znowu marudze...
Przeglądarka: -
MORD pisze:;)
W IE6 bardzo podobała mi się funkcja zapisywania i dopasowywania obrazków do okna przeglądarki (wiecie takie ikonki w rogach nowo otwartego rysunku) Czy jest cos takiego dostępnego na Mozille? A może by tak nowy gest, ktory by otwierał okienko 'zapisz jako...'
A prawy klawisz myszy i "Zapisz obrazek jako..." - o to chodzi?
A dostosowywanie obrazków do okna przeglądarki mnie osobiście w IE6 irytowało - zawsze to wyłączałem po instalacji.
- dls
- Posty: 215
- Z nami od: 12 maja 2002, 20:12
- Lokalizacja: Bydgoszcz
Przeglądarka: -
Nie, nie chodzi o prawy klawisz myszy, tylko o ikone dyskietki w lewym górnym rogu obrazka w IE6. Wystarczyło kliknąć i zatwierdzić enterem, i mielismy zapisany obrazek.
A dla kogoś kto sufuje po galeriach z grafiką dobrej jakości, coś takiego jak dopasowanie do okna, jest bardzo przydatne, gdyż przed zapisaniem obrazka, może go zobaczyć cały. Co ułatwia mu sortowanie, i nie zaśmieca dysku, obrazkami które mają ładną tylko górę.
Interesuje się grafiką i gdy sciągam galerie, nie zawsze mam czas na scrolowanie obrazka w wszystkie strony.
To samo tyczy się tej ikonki do zapisu, spróbuj przez min. 20 obrazków w galeri, klikać prawy + (wybrać)zapisz jako + enter(zapisz). Czy nie prościej jest lewy+enter(zapisz) ?.
pozdrawiam
A dla kogoś kto sufuje po galeriach z grafiką dobrej jakości, coś takiego jak dopasowanie do okna, jest bardzo przydatne, gdyż przed zapisaniem obrazka, może go zobaczyć cały. Co ułatwia mu sortowanie, i nie zaśmieca dysku, obrazkami które mają ładną tylko górę.
Interesuje się grafiką i gdy sciągam galerie, nie zawsze mam czas na scrolowanie obrazka w wszystkie strony.
To samo tyczy się tej ikonki do zapisu, spróbuj przez min. 20 obrazków w galeri, klikać prawy + (wybrać)zapisz jako + enter(zapisz). Czy nie prościej jest lewy+enter(zapisz) ?.
pozdrawiam
- MORD
- Posty: 16
- Z nami od: 04 lipca 2002, 03:08
- Lokalizacja: Ruda Śląska
Posty: 3
• Strona 1 z 1
Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot]