MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

znowu marudze...

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

znowu marudze...

Postautor: MORD » 14 lipca 2002, 15:07

Przeglądarka: -

;)
W IE6 bardzo podobała mi się funkcja zapisywania i dopasowywania obrazków do okna przeglądarki (wiecie takie ikonki w rogach nowo otwartego rysunku) Czy jest cos takiego dostępnego na Mozille? A może by tak nowy gest, ktory by otwierał okienko 'zapisz jako...'
MORD
 
Posty: 16
Z nami od: 04 lipca 2002, 03:08
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: znowu marudze...

Postautor: dls » 14 lipca 2002, 23:04

Przeglądarka: -

MORD pisze:;)
W IE6 bardzo podobała mi się funkcja zapisywania i dopasowywania obrazków do okna przeglądarki (wiecie takie ikonki w rogach nowo otwartego rysunku) Czy jest cos takiego dostępnego na Mozille? A może by tak nowy gest, ktory by otwierał okienko 'zapisz jako...'


A prawy klawisz myszy i "Zapisz obrazek jako..." - o to chodzi?
A dostosowywanie obrazków do okna przeglądarki mnie osobiście w IE6 irytowało - zawsze to wyłączałem po instalacji.
dls
 
Posty: 215
Z nami od: 12 maja 2002, 20:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: MORD » 15 lipca 2002, 00:36

Przeglądarka: -

Nie, nie chodzi o prawy klawisz myszy, tylko o ikone dyskietki w lewym górnym rogu obrazka w IE6. Wystarczyło kliknąć i zatwierdzić enterem, i mielismy zapisany obrazek.
A dla kogoś kto sufuje po galeriach z grafiką dobrej jakości, coś takiego jak dopasowanie do okna, jest bardzo przydatne, gdyż przed zapisaniem obrazka, może go zobaczyć cały. Co ułatwia mu sortowanie, i nie zaśmieca dysku, obrazkami które mają ładną tylko górę.
Interesuje się grafiką i gdy sciągam galerie, nie zawsze mam czas na scrolowanie obrazka w wszystkie strony.
To samo tyczy się tej ikonki do zapisu, spróbuj przez min. 20 obrazków w galeri, klikać prawy + (wybrać)zapisz jako + enter(zapisz). Czy nie prościej jest lewy+enter(zapisz) ?.

pozdrawiam
MORD
 
Posty: 16
Z nami od: 04 lipca 2002, 03:08
Lokalizacja: Ruda Śląska


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: