MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Nie Wczytuje Strony ;/

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Nie Wczytuje Strony ;/

Postautor: MaKaVeL » 31 grudnia 2011, 20:45

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/535.7 (KHTML, like Gecko) Chrome/16.0.912.63 Safari/535.7

witam mam taki problem iż FireFox nie chce mi załadować strony progamela.net , bardzo mnie to denerwuje bo grałem na tej stronie z 2 tygodnie i teraz coś zaczęło się już nie wczytywać, nie mam pojęcia co robić odinstalowywałem to już, czytałem różne poradniki i nic ;/ (FireFox 9.0.1 na windowsie XP sp3), a na innym kompie też z takim samym FF działa normalnie ;/ po pewnym czasie wczytywania strony pokazujęsie to : ,,Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.
Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.
Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.



Proszę o Pomoc!!! :cry:
MaKaVeL
 
Posty: 1
Z nami od: 31 grudnia 2011, 20:33

Odp: Nie Wczytuje Strony ;/

Postautor: Tomek » 01 stycznia 2012, 08:12

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:11.0a2) Gecko/20111230 Firefox/11.0a2 Aurora/11.0a2

Na początek wyczyść pamięć podręczną przeglądarki: Firefox → Historia (lub menu Narzędzia) → Wyczyść historię przeglądania → wybierz Wszystko → rozwiń Szczegóły → zaznacz tylko Pamięć podręczna → naciśnij przycisk Wyczyść teraz, jeśli nie pomoże wykonaj Standardową diagnostykę. Czytaj ze zrozumieniem i upewnij się, że kopia profilu została wykonana. Jeśli problem nie ustąpi, poinformuj o przebiegu diagnostyki. Napisz, co wniosło stworzenie nowego profilu oraz uruchomienie przeglądarki w trybie awaryjnym.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: