autor: Archer » 21 lutego 2004, 23:30
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.6) Gecko/20040113
Wcale nie wygląda tragicznie tylko normalnie. Nie można wydawać poważnych programów i robić w nich błędów ortograficznych.
BTW: drużyna piłkarska nazywa się Amica Wronki, a wszystkie niesforne gazety piszą o meczach Amiki... Nawet oficjalna strona klubowa stosuje taką "tragicznie wyglądającą wizualnie" formę zamiast ładnej "Amici". Myślę, że powinieneś do nich koniecznie napisać. Pewnie biedacy nie zdają sobie sprawy, że polskie formy wyglądają idiotycznie...
"To, co musiałeś odkryć samodzielnie, zostawia w twym umyśle ścieżkę, którą w razie potrzeby możesz pójść jeszcze raz." Georg Christoph Lichtenberg